Beyoncé při náročném turné myslí i na rodinu

Toho, že se dá skloubit práce a rodina, je zdárným příkladem i sexy zpěvačka Beyoncé, která v posledních letech jen září štěstím.
Beyoncé má svou dceru Blue Ivy sebou na turné
Beyoncé má svou dceru Blue Ivy sebou na turné
isifa.com

reklama

Nejenže její turné sklízí jeden úspěch za druhým, ale především jí dělá radost dcera Blue Ivy, která jakoby vypadla z oka svému tatínkovi Jay-Z. Oba dva dělají krásné zpěvačce doprovod na světovém turné. Nedávno je přistihl fotograf na obědě v Paříži.

Zpěvačce pozornost médií nijak nevadila, přestože do víru velkoměsta vyrazila v natur líčení a sportovním oblečení.

Sexy modely si kráska užívá právě na turné Mrs Carter. Ti, kteří si zakoupili lístek na její vystoupení, mohou spatřit zpěvačku v modelech značek Emilio Pucci, Dsquared2 nebo Julien McDonald.

Módní dům Emilio Pucci v čele s návrhářem Peterem Dundasem šil Beyoncé modely přímo na míru. Peter, který pro Beyoncé stvořil pět modelů, říká: ,,Navrhování kostýmů pro Beyoncé nutí návrháře běžet domů a kreslit. Ona ví, co chce, ale respektuje vaši kreativitu."

Největší poprask ale vzbudil zlatý obleček, jehož výroba údajně zabrala 600 hodin práce. Model je vyšívaný drahými kameny a jsou na něm vyrobena umělá prsa a bradavky. Právě kvůli tomuto kontroverznímu kousku jsou reakce na Beyoncin šatník velmi rozporuplné.

O obuv se Beyoncé postaral Stuart Weitzman. Boty, kozačky a lodičky dekoroval krajkou a krystaly od značky Swarovski.

-juf-

reklama

reklama