BIEBER UMŘEL: Zpěvákův dvojník patrně spáchal sebevraždu. Kolik utratil za plastické operace?

Fanoušek Tobias Strebel zbožňoval kanadskou teenage star natolik, že se rozhodl podstoupit plastické operace, aby se alespoň vzhledem přiblížil svému idolu.
Rádoby Justin Bieber patrně spáchal sebevraždu.
Rádoby Justin Bieber patrně spáchal sebevraždu.

reklama

Za proměnu utratil neuvěřitelných 100 tisíc dolarů a objevil se i v televizním pořadu Botched!, který sleduje osudy lidí s výraznými (zpravidla zpackanými) operacemi. Tobias zmizel 18. srpna, aniž by po sobě nechal nějaký vzkaz. Podle jeho přátel to neodpovídalo jeho povaze.

justinbieberkopie1 Foto:

Tobias sám skládal hudbu a pokoušel se prorazit jako zpěvák, ačkoli mu bylo už 35 let (takže do skupiny klasických Biebrových fanoušků věkově moc nezapadal). Policie ho našla v motelovém pokoji, kde také objevila lahvičku s léky. Nicméně příčina smrti není ještě jasná.

justinbieberkopie2 Foto:

Zatím se opravdový Bieber připravuje na svoje vystoupení na MTV Music Video Awards, kde se objeví poprvé po pěti letech a představí tu zbrusu nový singl What Do You Mean. V jednom rozhovoru se také svěřil, že už chce být hodný a že chce ze svého života dostat lidi, kteří na něj měli špatný vliv. Zároveň se chce obklopit těmi, kteří ho skutečně budou podporovat a nebudou mu přát jenom neúspěch. Najdou se takoví? Tobias by jedním z nich určitě byl…

Bieber zmizel.

FOTO: Utratil 100 tisíc dolarů, aby vypadal jako Bieber. Teď zmizel. Unesly ho šílené fanynky?

Ze sexy snímku parodie raz dva...

GALERIE: Slavná komička se vyfotila jako Bieber, Rihanna nebo Kardashianka. Byla při tom stejně sexy?

reklama

reklama