Bieberova patálie se zdrogovanou modelkou: Justin utěšitel nebodoval, na řadu přišla POLICIE!

Nedávno se Justin zařekl, že s průšvihy už je konec. No, dlouho mu to nevydrželo. Jenže teď se nejedná o řízení v rychlosti nebo užívání drog, situace je mnohem vážnější…
Scarlett měla pocit, že ji Justin nebo jeho přátelé zdrogovali.
Scarlett měla pocit, že ji Justin nebo jeho přátelé zdrogovali.
Facebook.com a koláž iTOPSTAR.cz

reklama

Modelka Bailey Scarlett totiž tvrdí, že byla pozvaná do nahrávacího studia na Australskou nedělní noc s Justinem Bieberem a zde měla být zpěvákem nebo jeho přáteli zdrogována. Lidé ze studia říkají, že je to lež a nic se nestalo, ale dívka přišla se zcela odlišným příběhem.

Když přišla na párty, dala si jeden drink s vodkou, posadila se a konverzovala s ostatními dívkami, které se párty taky účastnily. Nicméně zanedlouho se jí udělalo mdlo a začala vidět rozmazaně. Začala plakat a v tom se NÁHODOU objevil utěšitel a zachránce dívek Justin, posadil se k ní a snažil se ji „UKLIDNIT“.

Výraz mluví za vše!

Seleno?! Řev a scény bývalky Justina Biebera v nejtrapnější okamžik! Co se stalo?

Scarlett však utekla ven, protože se jí ještě přitížilo a zavolala policii. Police pro web TMZ potvrdila, že reagovali na zavolání ženy, která „věřila, že jí dal někdo do pití drogy“. Následně byla převezena do nemocnice, kde byla vyšetřena. Oficiální zpráva ještě není zveřejněna.

Majitel nahrávacího studia tvrdí, že se jejího drinku nikdo nedotknul, člověk, který akci pořádal si myslí, že dívka prodělala panický záchvat. No, jsme velmi zvědaví, jak celá tahle kauza dopadne. Pokud by se ale ukázalo, že idol dívek Justin v tom měl prsty, nevybruslil by z toho asi tak snadno jako ze svých předchozích střetů se zákonem.

Justin se v posteli potýká se zvláštním problémem.

Je Justin Bieber takové DŘEVO V POSTELI? Přiznal TRAPNÝ průběh SEXU s mnoha dívkami!

Justin Bieber je klaun

HEJT: 5 nezpochybnitelných důvodů, proč je Justin Bieber šašek

reklama

reklama