Bílá odmítla kvůli Babišovi zazpívat na Žofíně

Lucie Bílá
Lucie Bílá
instagram

reklama

Již po sedmé se na Žofíně za dresscodu “Black tie“ udělovala ocenění Řádu Vavřínu. Hospodářská komora při rozhodování, koho ocení, zohledňuje především celoživotní dílo, společenský dopad a profesní úspěchy.

Plaketa Řádu Vavřínu má podobu vavřínového listu jako symbolu úspěchu a vítězství.
Mezi laureáty byl třeba generální ředitel České televize Petr Dvořák, přednosta Neurologické a neuroonkologické kliniky, Ústřední vojenská nemocnice Vladimír Beneš, sportovec Jaromír Jágr nebo herec Jaromír Hanzlík a mnoho osobností z podnikatelské sféry. In memoriam obdržel ocenění podnikatelů „přerovský Baťa“, vizionář a majitel Meopty Paul Rausnitz, kterému se podařilo přeorientovat produkci pro potřeby armády na výrobu dalekohledů nebo čoček do spotřební elektroniky.

 

Oceněných bylo celkem 14 a ceny přebírali od významných osobností jak podnikatelských, tak politických. Jeden z Vavřínů předával i předseda vlády Andrej Babiš. 
A právě kvůli němu hosté přišli o část programu. Během slavnostního večera měla totiž zazpívat loňská laureátka Lucie Bílá.
Ta dorazila na zkoušku, ale ihned poté, co se dozvěděla, že se akce zúčastní Babiš vystoupení pro 400 hostů, zrušila. I přesto, že byla napsaná na programu. Podle všeho nechce být s nikým spojována. 


Zvláštní ale je, že má takový strach z reakce veřejnosti, i přesto, že by se s premiérem na pódiu nesetkala a akci nepořádal on.
„Mrzí nás, že Lucka během slavnostního večera nevystoupila, ale díky našim přátelským vztahům jsme si jistí, že budeme mít jako podnikatelé příležitost se s ní v brzké době opět osobně setkat u jiné příležitosti, kterou budeme pořádat,“ uvedl mluvčí Hospodářské komory Miroslav Diro.

 

Hosté se nedočkali ani Jaromíra Jágra, který za sebe poslal mladého synovce, aby ocenění přebral. Ale ze zahraničí poslal videonahrávku s poděkováním. 
Obrovský potlesk a pozornost všech dam, jakýkoliv věkových kategorií si vysloužil Jaromír Hanzlík. Nezapomenutelný kovboj z komedie “Léto s Kovbojem“ vypadá i na své čerstvé jubileum výborně.

 

 

reklama

reklama