Bill Gates je nejváženější osobou světa! Vedle něj se ale zařadila i Angelina Jolie

Mezinárodní výzkumný ústav YouGov pořádá každoroční výzkum veřejného mínění, kdo je v povědomí lidí nejpovažovanější osobnost. Ani letošní rok nebyl výjimkou a první příčku obsadil jako posledních několik let Bill Gates. Fanoušky ale překvapila především Angelina Jolie, která se na seznamu objevila také.
Angelina Jolie

Herečka Angelina Jolie už jednou obsadila první příčku v tomto výzkumu. Letos se dostala opět na první místo, konkrétně v kategorii žen. Na druhém a třetím místě v kategorii žen se umístily dámy Michelle Obama a proslulá moderátorka Oprah Winfrey. V kategorii mužů obsadil druhé místo bývalý prezident Spojených států Barack Obama a na třetí příčce se uchytil herec Jackie Chan. 

Je zajímavé, že na seznam nejpovažovanějších žen se dostaly především aktérky ze světa šoubyznysu a kinematografie. Mezi muži se naopak blýskli převážně politici, sportovci a byznysmeni. V letošním roce byl výzkum teritoriálně rozšířen, účastnilo se ho 37 tisíc osob ze 35 států. 

Není to ale jediný úspěch herečky Angeliny Jolie za poslední dobu. Tmavovlasé krásce se daří i na poli soukromého života a před nedávnem si našla novou lásku. Nejedná se o kambodžského režiséra, který se zdál být jedním z nejbližších mužů Angelinina okolí, nýbrž o neznámého realitního makléře. ‚‚Ano, někoho si našla,‘‘ nechal se slyšet anonymní zdroj pro média. Jedná se prý o někoho o dost staršího, ale velmi sympatického. Nejdůležitější ale je, že nový přítel herečky není žádná celebrita a tudíž nejde ani o milionáře. Muž žije v Los Angeles stejně jako Angelina a hereččini přátelé utvrzují, že nová láska na ni má velmi pozitivní vliv, protože po rozchodu s Bradem prožívala krušné chvilky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama