Bizarní metody slavných, jak zastavit čas (1.díl): Klystýr, lepicí páska, injekce vlastní krve, pijavice (jen pro silné žaludky)

Posvítili jsme si procedury hvězd, které mají za úkol obrátit tok času. Čachtická paní hadr. Neuhodnete, kdo si stahuje obličej lepící páskou, nechává vpichovat do obličeje vlastní krev, nebo pravidelně chodí na klystýr.
Zápas s časem... Bizarní metody slavných...
Zápas s časem... Bizarní metody slavných...
thinkstock.com

reklama

1. Lady Gaga – Sázka na lepicí pásku

Přestože je této celebritě jen 28 let, už nyní si vyhlazuje obličej a krk pomocí lepenky, kterou skrývá pod vlasy. Kontroverzní zpěvačka si tuto proceduru náramně pochvaluje.

“Nejenže mám obličej bez vrásek, ale můžu si také upravit tvar očí,” říká. Lékaři před touto metodou varují a zdůrazňují, že je kontraproduktivní. Omezuje totiž prokrvování pokožky a to má za následek předčasné stárnutí.

Lady Gaga útočí - Obrázek 6 Foto: facebook

2. Simon Cowell – Věčně v zábalu nebo na záchodě

Hudební mogul (jinak zakladatel pěvecké soutěže X-Factor ) je známý tím, že si už léta nechává aplikovat do obličeje botulotoxin a kyselinu hyaluronovou. Obě látky se aplikují injekčně a patří k nejčastějším způsobům vyhlazování vrásek. Cowell se u injekcí nezastavuje, denně cvičí a oblíbil si i zábaly celého těla. Za nejlepší elixír mládí však považuje pravidelný klystýr. Ano, jedná se o výplach tlustého střeva.

X Factor - Simon Cowell - Obrázek 1

3. Jessica Simpson – Průplach nosních dírek

Zpěvačka zase vyplachuje jinou část svého těla a tou jsou nosní dírky. Při nedávné návštěvě Mumbaie si konvičkou plnou slané vody zajela tak hluboko do nozder, že nejenže vyplavila celý holubí dům, ale klidně si mohla poškrábat mozkový kmen.

Zpěvačka a herečka Jessica Simpson – Proč se schovává doma? Foto: sony music

4. Madonna – Zase o krok napřed

Madonna se rozhodla, že přestane používat botox i výplně a investovala do přístroje CACI. Jedná se o neinvazivní facelift, kterého dosáhnete pomocí mikroproudu a LED fotorejuvenace. Jde o velice drahý přístroj, který může stát až milion korun.

Zpěvačka Madonna a její fuck off  Foto: Instagram.com

5. Kim Kardashian – Vlastní krev pod kůži

Kim vzbudila velice negativní ohlasy, když ve své TV Show podstoupila proceduru Plazmaterapie. To je aplikace vlastní krve malými jehličkami po celém povrchu pleti. Kim tuto omlazovací kúru podstoupila již ve vysokém stupni těhotenství, což u diváků vzbudilo velkou vlnu nevole.

Kim Kardashianová je sexy Foto: kanál E

6. Amy Villeton – Laserová královna

Kráska trpěla v pubertě akné, takže se nyní snaží zbavit následků. To, co řeší typická žena korektorem, řeší Vileton drastickými lasery, chemickými peelingy a vitamínovými injekcemi. Tyto bolestivé procedury se postarají o to, že se vaše pokožka loupe jako pomeranč po dobu až dvou týdnů.

Amy Villeton - umělá kráska Foto: facebook

Mohlo by vás zajímat:

Slavná "Bridget" už si vůbec není podobná

Tohle se fakt nepovedlo. Slavná herečka po plastikách, poznáváte ji vůbec?

Nekteré celebrity jsou u plastických chirurgů jako doma

Tyhle plastiky se fakt nepovedly!

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Nejšílenější kosmetické procedury všech dob

Děsivé lékařské procedury, které dříve bývaly normální

Ještě, že existuje pokrok! Děsivé lékařské procedury, které dříve bývaly normální

reklama

reklama