Bizarní metody slavných, jak zastavit čas (2.díl): Klystýr, lepicí páska, injekce vlastní krve, pijavice (jen pro silné žaludky)

Posvítili jsme si procedury hvězd, které mají za úkol obrátit tok času. Čachtická paní hadr. Neuhodnete, kdo si stahuje obličej lepicí páskou, nechává vpichovat do obličeje vlastní krev nebo pravidelně chodí na klystýr.
Zápas s časem... Bizarní metody slavných...
Zápas s časem... Bizarní metody slavných...
thinkstock.com

reklama

1.Victoria Beckham a David Beckham – Ptačí hovínka na pleť

Tato dvojice zcela jistě netroškaří. V poslední době si pár zamiloval masky z ptačího trusu, které je dohromady vyjdou až na 6000 Kč. Victoria Beckham zde ale nekončí. Podstupuje i několikahodinovou kosmetickou proceduru, kdy se na obličej aplikuje chemicky ošetřená a zkapalněná ovčí placenta.

Victoria Beckham s manželem na aktuální titulce Vogue Foto: facebook

2. Demi Moore – Kámošky pijavice

Americká herečka u našich rakouských sousedů podstoupila netradiční zákrok, kdy si na obličej nechala přisát pijavice. Tato metoda hrála v minulosti v lékařství velice důležitou roli a funguje jako detox. Pokud si příště na kosmetice budete myslet, že vypadáte hrozně, tak si vzpomeňte na to, jak musí vypadat Moore s visícími živými pijavicemi po celém obličeji.

Demi to takhle sluší

3. Mila Kunis – Rozemleté drahé kamení

Americká herečka s ukrajinskými kořeny před každou důležitou společenskou událostí podstupuje peelingy z diamantů a rubínů. Její pleť je po tomto neinvazivním zákroku zbavena odumřelých buněk a póry se prý viditelně zmenší. Cena za měsíční kúru je 120 000 Kč.

Mila Kunis - i svůdná Mila Kunis pochází z Ukrajiny. Mnohými je označována jako nejvíce sexy žena planety. Souhlasíte? Foto: Business Factory

Náš tip: Sůl s medem funguje také velice dobře jako peeling a nemusíte si na tuto vychytávku brát půjčku v bance. Tomu se říká sůl nad zlato.

4. Teri Hatcher – Novodobá Čachtická paní

Je taková novodobá Čachtická paní. Botox i výplně odsuzuje, prý věří v kvalitní krémy, ochranu před slunečními paprsky a koupele v červeném víně. Zajímalo by nás, zda se koupe s brčkem v ústech.

Teri Hatcher nabízela své podprsenky po deseti dolarech Foto: isifa.com

5. Gwyneth Paltrow – Hadí jed

Herečka bojuje s časem tak, že pravidelně podstupuje kosmetické procedury s vysokým obsahem hadího jedu. Ten prý stimuluje produkci kolagenu. Na hadí jed nedá Gwyneth absolutně dopustit. Účinky jsou prý zázračné, to znamená, že si z právě probíhajícího rozvodu s frontmanem skupiny Coldplay asi nebude dělat vrásky.

Gwyneth Paltrow – Proč ji všichni nesnášejí? Třeba kvůli WC Foto: facebook

Mohlo by vás zajímat:

Zápas s časem... Bizarní metody slavných...

Bizarní metody slavných, jak zastavit čas (1.díl): Klystýr, lepicí páska, injekce vlastní krve, pijavice (jen pro silné žaludky)


Celebrity které vypadají lépe s pár kily navíc

Je to možné?!? Tyhle celebrity vypadají lépe s pár kily navíc

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Pravda je někdy hrozivá: Celebrity a jejich "dokonalá" těla bez zásahu Photoshopu

Hádejte, která herečka se skrývá za otazníkem?

Kvíz: Poznáte celebrity? Otestujte se... (36 fotek)

reklama

reklama