Blikanec v anglickém rugby! Létaly pěsti a tekla krev!

Že rugby je pro tvrdé chlapy, ví kdekdo! Většinou to je ale v rámci fair play, v utkání Wiganu se Svatou Helenou ale došlo na něco, co s fair play nemá rozhodně nic společného! Jeden z hráčů totiž doslova sejmul svého protihráče jednou pěstí, položil ho na záda na zem a tam mu napálil podruhé!
Ben Flower dal pěstí protihráči
Ben Flower dal pěstí protihráči
reprofoto youtube.com

reklama

Ben Flower za svůj zkrat vyfasoval červenou kartu a odešel pod sprchy, napadený Lance Hohaia se nechal ošetřit a pokračoval dál ve hře. A to vše teprve ve druhé minutě prvního finálového zápasu! A diváci to Benovi Flowerovi rozhodně neodpustí. „Ben Flower nechal svoje spoluhráče na holičkách! A fanoušci, kteří zaplatili za lístek, pak viděli masakr svého týmu,“ nechal se slyšet právě jeden z fans.

Klíčový hráč Wiganu nechal své spoluhráče na holičkách a i díky tomuto zákroku vyhrála Svatá Helena 14:6. Ostatně na neuvěřitelný blikanec se můžete mrknout sami.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

V rugby může dojít i na pěsti!

Mohlo by vás zajímat:

Konečně šance na nový život pro Grace

Dívka s nádorem velkým jako fotbalový míč je po operaci. Varování: Šokující snímky uvnitř článku

Krásky si vjely do vlasů

Krainová rozpoutala válku s Peštovou! Údajně ji vzkázala „ Co to K@@@A je “ ?


Neymar: Brazílie, tým: FC Barcelona, poznávací znamení: model

Fotbalová jedenáctka krasavců! Kteří jsou ti nej?


reklama

reklama