Blíží se konec Top Gearu? Jeremy Clarkson si může založit i jinou motoristickou show

Dojeli jsme na konečnou?
Jeremy Clarkson - moderátor Top Gearu
Jeremy Clarkson - moderátor Top Gearu
disney.wikia.com

reklama

Tahoun velepopulárního pořadu byl sice suspendován, o budoucnost se ale rozhodně bát nemusí. Na dotazy novinářů sice reagoval tím, že vyjádřil lítost nad celým incidentem, kdy kvůli nedokonalému dlabanci inzultoval jednoho z členů štábu (někdo chce holt mít večeře tip ťop), momentálně si ale může dovolit vyčkávat. Může si být totiž jistý, že pokud se s BBC nedohodne na další spolupráci, řada dalších televizních stanic se o něj (a jeho kumpány) bude rvát i za cenu milionových částek. Zuby si na Clarksona brousí nejvíce konkurenční ITV.

V BBC ale nepanikaří. Prozatím pořad stáhli z vysílání a čekají, jak se k celé situaci postaví všichni aktéři poté, co největší emoce opadnou. Šéfové veřejnoprávního giganta se nicméně nechali slyšet, že televize s tak dlouhou tradicí bez jedné osobnosti bez problémů přežije a že nebudou slevovat ze svých nároků na chování jednotlivých tváří jen kvůli tomu, aby udrželi na obrazovce každou prostořekou hvězdu. Byť sebepopulárnější.

Jeremy Clarkson je ikonou pořadu.

ŠOK! Jeremy Clarkson dostal padáka z Top Gearu. Porval se s producentem!

Fanoušci mají nicméně jasno: O Jeremyho Clarksona nechtějí za žádnou cenu přijít – Top Gear bez své hlavní tváře podle nich nemůže dál existovat. Petici za návrat moderátora s prořízlou pusou podepsalo už půl milionu věrných diváků!

reklama

reklama