Boj o syny! Plekanec chce mít děti v Česku, co na to Vondráčková?

Pár se dal dohromady v roce 2010 a rok na to ji Plekanec požádal o ruku. V roce 2012 měli svatbu a čekali spolu první dítě. V roce 2016 mu Lucie porodila druhého syna a od té doby se hovoří o manželské krizi, která vyvrcholila žádostí o rozvod ze strany manželky.
Tomáš Plekanec chce děti v Česku
Tomáš Plekanec chce děti v Česku
Twitter/Dave_Stubbs

reklama

Snad každý zaznamenal rozvod Lucie Vondráčkové (38) a Tomáše Plekance (35). Zpěvačka o něj požádala v Kanadě, i když byli domluveni, že se rozvod bude řešit u nás v Česku. Hokejista se údajně chtěl na dělení majetku a alimentech domluvit před zahájením rozvodového řízení, ale tak se nestalo.

Svatba Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance
Autor: Facebook/CelebrityWorld Svatba Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance

Plekanec nabízel ženě byt v hodnotě 25 miliónů s tím, že jí ještě 5 miliónů vyplatí v hotovosti, ale Lucie chtěla pravděpodobně víc, a proto zažádala o rozvod v Kanadě bez předchozí domluvy. Podle informací Blesku nesmí Plekanec do doby, než budou oficiálně rozvedeni zablokovat Lucii žádnou kartu, takže ta může vybírat co se jí zlíbí bez jakýchkoli limitů.  

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec se poprvé dohodli. Na čem?

Jediné, co nesmí zpěvačka přesáhnout je polovina toho, co hokejista vydělá. Pokud soud vyhoví nárokům Vondráčkové, může si přijít na přibližně 200 miliónů korun, tedy polovinu všeho, co její manžel do teď vydělal, nemluvě o nemovitostech. Spor se ale netýká jen peněz a majetku. Plekanec by chtěl mít děti u sebe v Česku a to se nelíbí jeho manželce, která je má v péči v Kanadě. To byl jeden z důvodů, proč se hokejista vrátil zpět do Česka. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Tomáš Plekanec (@tomasplekanecofficial),

 

Vondráčkové se z Kanady s dětmi pravděpodobně moc nechce. Nedávno zveřejnila na Instagramu fotku z Montréalu, kde již sněží! Ta má s úsměvem na tváři jasno, že se z Kanady nehne. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Lucie Vondráčková (@lucievondrackovaofficial),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!