Boj se zdravím? Ten Jaromír Jágr po boku své krásky a v přepychu vyhraje

Není to tak dávno, co se mluvilo o hokejistově zdravotních potížích a dokonce se spekulovalo, zda bude hvězdná šedesátosmička kvůli zranění dolní poloviny těla schopna na ledu pokračovat. Nyní si ale legenda ledního hokeje dopřává odpočinku po boku své blonďaté přítelkyně Veroniky Kopřivové u jezera Lake Louise. A že si užívají přepychu!
Jaromír Jágr
Jaromír Jágr
instagram/@verunkakoprivova

reklama

Říkáte si, jak asi tráví český hokejový fenomén vánoční svátky a tiše doufáte, že ho třeba potkáte u vánočních trhů? Pak vás musíme zklamat. Jaromír Jágr si v současné době užívá opravdové zimy a sněhu na výletě u jezera Lake Louise. A že je tam pořádná zima, -28°C. Dalším zklamáním pro fanynky bude, že tam není sám, ale se svou partnerkou, někdejší finalistkou České Miss 2012, Veronikou Kopřivovou. 

‚‚Po Vánocích, které jsme si užili doma ve dvou, jsme odjeli na výlet do Banff. Beru jako povinnost s vámi sdílet alespoň pár fotek z tohoto nádherného místa. Krásný hotel Farmont Chateau a úžasný výhled z našeho hotelové pokoje na zamrzlé jezero Lake Louise,“ pochlubila se Jágrova kráska na svém Instagramu.

Výlet se Jágrovi doopravdy vydařil a svou přítelkyni velmi mile potěšil. Blyštivý sníh, lesknoucí se zamrzlé jezero, zámek jako z pohádky - to vše nabídl své milé a na peníze se rozhodně neohlížel (jedna noc stojí do 14 tisíc korun). Celá lokace je lyžařským resortem v západní Kanadě. Právě v Kanadě nyní dvojice tráví nejvíce času, Jágr zde hraje za klub Calgary Flames. 

 

 

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova),

Ačkoli si šestadvacetiletá blondýnka potrpí na plavky a pózuje v nich dost často před objektivy, nyní si vyzkoušela roli sněhové krásky v kulichu. Ladné křivky sice Kopřivová skryla, i přesto na fotkách jen září. A co z toho jí sedne víc? To zbývá posoudit na vás.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!