Bond, James Bond, má nové bydlení. Podívejte se dovnitř!

Jen co uzavřel smlouvu na další dvě bondovky, plácnul se herec Daniel Craig přes kapsu a koupil si za 12 milionů liber (360 milionů korun) sídlo v hrabství Lincolnshire. Před ním a jeho ženou, herečkou Rachel Weisz, tam bydlela jen anglická šlechta.
Daniela zájem o jeho soukromí pěkně štve, a tak občas vypadne z role chladnokrevného vzorňáka
Daniela zájem o jeho soukromí pěkně štve, a tak občas vypadne z role chladnokrevného vzorňáka
isifa.com

reklama

A podle toho také nové bydlení vypadá. Osm ložnic, šest koupelen, čtvery toalety, taneční sál, desítka krbů po celém domě... Kolem pozemek o rozloze více než tisíc akrů s pěstěným parkem, sedmi chatkami pro hosty a hospodářstvím.

Objekt byl hodně dlouho v nabídce realitních kanceláří a dostal se dokonce do slev. Daniel Craig si ho mohl dovolit i díky kontraktu, který ho posouvá do čela historicky nejdražších filmových Bondů. Za dvě pokračování inkasuje 31 miliónů liber.

Daniel a Rachel mají už několik domovů. Vlastní dům v New York East Village, v Londýně a Rachel si stále drží svůj byt v Marbletown v New Yorku.

Jak vypadá jejich nové bydlení se podívejte ve FOTOGALERII:

Mohlo by vás zajímat:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kde má Madonna peníze?
Video TOP STAR magazín: Vlaďka Erbová uklízí po povodních

Erbová uklízí sousedům. Podívejte se proč!

Španělská herečka Pénelope Cruz bude svádět Jamese Bonda

Penélope Cruz si zahraje Bond girl

reklama

reklama