Bond, James Bond, má nové bydlení. Podívejte se dovnitř!

Jen co uzavřel smlouvu na další dvě bondovky, plácnul se herec Daniel Craig přes kapsu a koupil si za 12 milionů liber (360 milionů korun) sídlo v hrabství Lincolnshire. Před ním a jeho ženou, herečkou Rachel Weisz, tam bydlela jen anglická šlechta.
Daniela zájem o jeho soukromí pěkně štve, a tak občas vypadne z role chladnokrevného vzorňáka
Daniela zájem o jeho soukromí pěkně štve, a tak občas vypadne z role chladnokrevného vzorňáka
isifa.com

reklama

A podle toho také nové bydlení vypadá. Osm ložnic, šest koupelen, čtvery toalety, taneční sál, desítka krbů po celém domě... Kolem pozemek o rozloze více než tisíc akrů s pěstěným parkem, sedmi chatkami pro hosty a hospodářstvím.

Objekt byl hodně dlouho v nabídce realitních kanceláří a dostal se dokonce do slev. Daniel Craig si ho mohl dovolit i díky kontraktu, který ho posouvá do čela historicky nejdražších filmových Bondů. Za dvě pokračování inkasuje 31 miliónů liber.

Daniel a Rachel mají už několik domovů. Vlastní dům v New York East Village, v Londýně a Rachel si stále drží svůj byt v Marbletown v New Yorku.

Jak vypadá jejich nové bydlení se podívejte ve FOTOGALERII:

Mohlo by vás zajímat:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kde má Madonna peníze?
Video TOP STAR magazín: Vlaďka Erbová uklízí po povodních

Erbová uklízí sousedům. Podívejte se proč!

Španělská herečka Pénelope Cruz bude svádět Jamese Bonda

Penélope Cruz si zahraje Bond girl

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!