Bouřlivák Charlie Sheen: Je z něj děda!

Americký herec Charlie Sheen (47) je dědečkem! Do této role Sheena právě pasovala jeho nejstarší dcera Cassandra Estevez (28). Hercova první vnučka dostala jméno Luna.
Herec Charlie Sheen a jeho crazy fotka pro sociální síť Twitter
Herec Charlie Sheen a jeho crazy fotka pro sociální síť Twitter
twitter

reklama

„Je to neuvěřitelné. Narození vnučky byl nejúžasnější den mého života,“ uvedl herec na portálu TMZ.com.

Charlie Sheen svou dceru počal už v devatenácti letech se spolužačkou ze střední Paulou Profit. Další Sheenovy děti jsou ještě malé, takže vnučka Luna bude mít dva strýčky, kteří budou jen o čtyři roky starší, než je ona sama. Jde o dvojčata Boba a Maxe, které Sheenovi porodila herečka Brooke Mueller (35). S první bývalou manželkou Denise Richards (42) má devítiletou Sam a sedmiletou Lolu.

Herec zažil největší popularitu díky účinkování v seriálu Dva a půl chlapa (2003), ve kterém hrál slavného sukničkáře a starého mládence Charlieho Harpera. V době natáčení se stal nejlépe placeným televizním hercem na světě. Za svůj výkon získal čtyři nominace na cenu Emmy a dvě na Zlatý Glóbus.

Díky častým sporům s vedením byl Sheen ze seriálu vyhozen a nahrazen hercem Asthonem Kutcherem. Sheen, jinak vlastním jménem Carlos Irwin Estevéz, si zahrál i ve filmech Mladé pušky (1988), V kůži Johna Malkoviche (1999). Scary Movie (2003) či v seriálu Anger Management (2012).

-juf-


reklama

reklama