Božská Marilyn bude mít svůj seriál! Stanice BBC divákům ukáže poslední měsíce jejího života

Okouzlující herečka Marilyn Monroe natočila za svou kariéru slušnou řádku filmů a mnoho snímků bylo natočeno i o herečce samotné. V tom chce pokračovat i televizní stanice BBC, která připravuje seriál o posledních šesti měsících jejího neuvěřitelného života.
Marilyn Monroe
Marilyn Monroe
instagram/@thinkingfilm

reklama

Seriál o legendární herečce se zaměří na její vztah s velkými "zvířaty" Hollywoodu, ale také s americkým prezidentem Johnem F. Kennedym. Studio BBC na seriálu spolupracuje se spisovatelem Danem Seftonem a producentem Simonem Luptonem, od kterých si slibuje kvalitní podívanou.

Spisovatel Sefton má ze spolupráce velkou radost. „Jsem nadšený, že mohu lidem zprostředkovat tak neskutečný a pravdivý příběh,“ uvedl pro server BBC.

 

Seriál má zatím jen pracovní název „Poslední dny Marilyn Monroe“ a čerpá z knihy, která vyšla v roce 2010 – Poslední roky Marilyn Monroe od Keith Badman.

 

„Seriál divákům ukáže 60. léta v Hollywoodu zase trochu jinak. Svět filmu se bude protínat se světem drsné politiky. Marilyn si vždy přála být brána vážně na hereckém poli a také celý život bojovala s mocnými muži. Tohle je téma, které hýbá i dnešní společností,“ říká Anne Pivcevic ze studia BBC.

Původně brunetka nezměnila jen barvu vlasů, ale i rodné  jméno

Pikantnosti ze života Marilyn Monroe: Kráska, které štěstí moc nepřálo

Zatím není známo, kdo v TV ztvární slavnou krásku, ale už teď je zájem o roli veliký. Marilyn Monroe zemřela v srpnu roku 1962 ve věku 36 let. Mezi její nejslavnější snímky bezesporu patří Někdo to rád horké, Páni mají radši blondýnky či Slaměný vdovec.

reklama

reklama