Brad Pitt dostal nakládačku – Přepadl ho sériový stalker celebrit. Co je to za chlapa?

Červený koberec před budovou Al Captain Theatre v Hollywoodu. Brad Pitt se podepisuje fanouškům, zatímco jeho žena Angelina Jolie už postoupila dovnitř – je to premiéra "jejího" filmu Maleficent. Vzápětí se strhne mela. Brad schytá dělovku přímo do oka a ochranka je na nohou pozdě.
Ochranka byla s útočníkem rychle hotová
Ochranka byla s útočníkem rychle hotová
profimedia.cz

reklama

Jedná ovšem rychle. Pětadvacetiletý ukrajinský žurnalista Vitalij Sediuk, který přeskočil bariéru a uhodil Brada Pitta, je v několika vteřinách zpacifikován a předán policii. Brad se oklepává a dál podepisuje, příjemně mu ale určitě není.

Vitalij Sediuk by podle našeho názoru měl dávno mít zákaz přibližovat se k červenému koberci. Není to totiž poprvé, kdy přepadl někoho ze slavných. Narušil například průběh předávání cen Grammy v loňském roce, když vtrhnul na pódium mezi Jennifer Loper a rapera Pittbula. Dostal také facku od herce Willa Smitha poté, co se ho pokusil políbit na rty.

Kdo jeho řádění zastaví? Zjevně přiostřuje... A jak daleko chování Sediuka bude muset dojít, aby si někdo všimnul, že není v pořádku a měl by se od celebrit držet dál?

Mohlo by vás zajímat:

Brad Pitt... hod pivem do dálky...

Brad Pitt a Matthew McConaughey – Házeli si pivo přes ulici. Mrkněte na VIDEO, jak to dopadlo

S Bradem Pittem má Angelina celkem šest dětí

Zůstaň při zemi Brade! Neuvěříte, za co vypláznul Pitt tři miliony dolarů

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!