Brad Pitt přišel na oslavu 50. narozenin své bývalé manželky Jennifer Anistonové

Nestárnoucí herečka Jennifer Anistonová oslavila své kulatiny - rovných padesát let! Překvapením bylo, když na oslavu dorazil i její bývalý muž Brad Pitt, který se s ní rozvedl v roce 2005 a následně se oženil s Angelinou Jolie. S tou nyní řeší rozvodové vypořádání.
Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
facebook.com/moviezonecz

reklama

Neuvěřitelných padesát let. Tak tolik oslavila Jennifer Anistonová, která se za posledních třicet let vůbec nezměnila. Oslava se konala tento víkend, a to ve stejnou dobu jako ceny Grammy a BAFTA. Na tento velký den pozvala několik známých tváří, které se ukázaly na její oslavě v luxusním hotelu Sunset Tower v Los Angeles.

Jennifer Aniston
Autor: twitter.com/badgal_JA Jennifer Aniston

Jennifer se proslavila hlavně díky americkému seriálu Přátelé, kde si zahrála Rachel Greenovou. Následně si zahrála v několika filmech jako například Božský Bruce, Hodná holka, Zkus mě rozesmát, Exmanželka za odměnu, Šéfové na zabití nebo v nejnovějších filmu Já, knedlíček.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston se svěřila, jaká byla její manželství s Bradem Pittem a Justinem Therouxem!

A jaké celebrity si nenechaly tuto velkolepou událost ujít? Například její kolegyně ze seriálu Přátelé Courteney Coxovou, která si zahrála milovnici pořádku Moniku Gellerovou. Přišel i sexy idol několika žen George Clooney s manželkou Amalou, herečka Reese Witherspoonová, popová zpěvačka Katy Perryová, nechyběl ani lamač dívčích srdcí Orlando Bloom, Sandra Bullocková, Ellen DeGeneresová, Gwyneth Paltrowová, Cindy Crawfordová a mnoho dalších.

Jennifer Aniston
Autor: twitter.com/cassiexcmb Jennifer Aniston

Kate Hudsonová, která byla přítomna také zveřejnila na svém Instagramu sérii fotografií z oslavy. „Miluju tyhle ženský,“ napsala pod fotografie. Oslava se vydařila údajně na jedničku a všichni si jí užili ve velkém. I bývalý manžel Brad Pitt.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kate Hudson (@katehudson),

Portál PEOPLE tvrdí, že Pitt byl na oslavě přítomen skutečně, nešlo o žádný drb a dokonce se objevila na internetu i fotografie, která to dosvědčuje. Herec je na ní zachycen zády k fotoaparátu s naraženým kšiltem v obličeji. Pravděpodobně nechtěl, aby se o jeho návštěvě u své ex dozvěděla média. Že by se jednalo o návrat staré lásky, nebo šlo jen o čistou slušnost?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kuwait Vibes (@kwt.vibes),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!