Brad Pitt reagoval na spekulace, že se k sobě s Jennifer Aniston vrátili

Brad Pitt a Jennifer Aniston jsou od sebe již 14 let, ale veřejnost se stále snaží tyto dva spojit. Vše začalo, když se Pitt objevil u své ex na 50. narozeninách. Dvojice se netají tím, že jsou dobří přátelé, teď se ovšem objevila spekulace, že jsou opět spolu. K tomu se Pitt už musel vyjádřit.
Brad Pitt a Jennifer Aniston
Brad Pitt a Jennifer Aniston
twitter.com/crazy_gianni

reklama

Minulý pátek šel Brad Pitt do svého auta, když byl vyrušen paparazzi fotografem, který se ho zeptal, zda je opět s Jennifer Aniston. O této skutečnosti informoval televizní pořad Entertainment Tonight.

Brad Pitt a Jennifer Aniston
Autor: twitter.com/RushReads Brad Pitt a Jennifer Aniston

Pitt je zřejmě unavený z této každodenní otázky. Na fotografa se usmál a řekl: „O můj bože,“ a než nastoupil do svého auta dodal ve vší slušnosti, ať má hezký den.

Jennifer Aniston

Brad Pitt přišel na oslavu 50. narozenin své bývalé manželky Jennifer Anistonové

Spekulace o této dvojici začaly v únoru, když byl herec spatřen na 50. narozeninách Jennifer Aniston. Zdroj uvedl pro Entertainment Tonight, že od rozvodu spolu vycházejí jako dobří přátelé a navzájem se podporují.

Brad Pitt a Jennifer Aniston
Autor: twitter.com/CelebCover Brad Pitt a Jennifer Aniston

„Jen a Brad zůstali přáteli a mluvili spolu několikrát od té doby, co se stali svobodnými. Navzájem se podporují i v těžkých časech. Rádi by spolu zůstali v kontaktu do konce života,“ svěřil se zdroj.

Rovněž se tvrdí, že Aniston diskutovala s přáteli o možnosti pozvat Brada na své narozeniny. Nakonec to byla dobrá volba. „Byla velmi ráda, že se ukázal,“ dodal zdroj.

Brad Pitt
Autor: instagram/@peopletalkru Brad Pitt

I když jsou dobrými přáteli, nic nenapovídá tomu, že by mezi nimi přeskočila znovu jiskra. V roce 2018 se zdroj svěřil, že se rozešli kvůli závažným neshodám. „Rozvedli se, protože jim to neklapalo. Nejsou hloupí. Pamatují si, proč to nefungovalo.“

reklama

reklama