Brad Pitt reagoval na spekulace, že se k sobě s Jennifer Aniston vrátili

Brad Pitt a Jennifer Aniston jsou od sebe již 14 let, ale veřejnost se stále snaží tyto dva spojit. Vše začalo, když se Pitt objevil u své ex na 50. narozeninách. Dvojice se netají tím, že jsou dobří přátelé, teď se ovšem objevila spekulace, že jsou opět spolu. K tomu se Pitt už musel vyjádřit.
Brad Pitt a Jennifer Aniston
Brad Pitt a Jennifer Aniston
twitter.com/crazy_gianni
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Minulý pátek šel Brad Pitt do svého auta, když byl vyrušen paparazzi fotografem, který se ho zeptal, zda je opět s Jennifer Aniston. O této skutečnosti informoval televizní pořad Entertainment Tonight.

Brad Pitt a Jennifer Aniston
Autor: twitter.com/RushReads Brad Pitt a Jennifer Aniston

Pitt je zřejmě unavený z této každodenní otázky. Na fotografa se usmál a řekl: „O můj bože,“ a než nastoupil do svého auta dodal ve vší slušnosti, ať má hezký den.

Jennifer Aniston

Brad Pitt přišel na oslavu 50. narozenin své bývalé manželky Jennifer Anistonové

Spekulace o této dvojici začaly v únoru, když byl herec spatřen na 50. narozeninách Jennifer Aniston. Zdroj uvedl pro Entertainment Tonight, že od rozvodu spolu vycházejí jako dobří přátelé a navzájem se podporují.

Brad Pitt a Jennifer Aniston
Autor: twitter.com/CelebCover Brad Pitt a Jennifer Aniston

„Jen a Brad zůstali přáteli a mluvili spolu několikrát od té doby, co se stali svobodnými. Navzájem se podporují i v těžkých časech. Rádi by spolu zůstali v kontaktu do konce života,“ svěřil se zdroj.

Rovněž se tvrdí, že Aniston diskutovala s přáteli o možnosti pozvat Brada na své narozeniny. Nakonec to byla dobrá volba. „Byla velmi ráda, že se ukázal,“ dodal zdroj.

Brad Pitt
Autor: instagram/@peopletalkru Brad Pitt

I když jsou dobrými přáteli, nic nenapovídá tomu, že by mezi nimi přeskočila znovu jiskra. V roce 2018 se zdroj svěřil, že se rozešli kvůli závažným neshodám. „Rozvedli se, protože jim to neklapalo. Nejsou hloupí. Pamatují si, proč to nefungovalo.“

Reklama
Reklama