Brad Pitt vyrazil sám za kulturou! Navštívil muzeum moderního umění v Paříži

Sexy idol devadesátých let navštívil začátkem týdne romantickou Paříž. Výstava Thomase Houseagoa v muzeu moderního umění uchvátila téměř každého.
Brad Pitt
Brad Pitt
twitter.com/theprophetpizza

reklama

Herec se pro tuto událost oblékl do stylového černého outfitu, který doplnil elegantní čepicí. Hollywoodský fešák, který byl dříve ženatý s Jennifer Aniston a později s Angelinou Jolie, měl vždy slabost pro umění.

Brad Pitt
Autor: twitter.com/pittbrasil Brad Pitt

Tento krasavec má s bývalou ženou Angelinou Jolie celkem šest dětí, z toho tři adoptované. Jolie požádala o rozvod v roce 2016 a jejich cesta k domluvě ohledně péče o děti je dlouhá a stále není u konce.

Jennifer Aniston

Brad Pitt přišel na oslavu 50. narozenin své bývalé manželky Jennifer Anistonové

V roce 2017 se herec svěřil GQ Style magazínu, že hlavním důvodem, proč neměl děti u sebe, byl alkohol a z tohoto důvodu je herec od té doby abstinent. „Myslím, že to byl hlavní problém, který jsem dokázal vyřešit, ale bylo to těžké. Bylo to období, kdy jsem se koukal jen na své chyby a utápěl se v tom.“

Brad ovšem nyní vypadá spokojeně. Objevila se spekulace, že randí s půvabnou architektkou Neri Oxman. Spekulace se ovšem vyvrátily hned poté, co si řekla ANO s Billem Ackmanem.

Brad Pitt a Neri Oxman
Autor: instagram Brad Pitt a Neri Oxman

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!