Bradley Cooper a Irina Shayk se nemůžou dohodnout, kdo dostane dceru do péče

Herec Bradley Cooper a modelka Irina Shayk oznámili začátkem tohoto měsíce rozchod. Nyní se dvojice nemůže shodnout, kdo má mít v péči jejich dvouletou dceru Leu.
Irina Shayk a Bradley Cooper
Irina Shayk a Bradley Cooper
twitter.com/PageSix

reklama

Dvojice spolu byla čtyři roky. Nyní oznámila rozchod a snaží se domluvit střídavou péči pro dvouletou dceru Leu De Seine Shayk Cooper. Podle britského deníku Grazia chce s ní Cooper zůstat v Los Angeles. S tím ale nesouhlasí jeho bývalá partnerka Shayk. Maminka dvouleté ratolesti se chce totiž přestěhovat zpět do New Yorku.

Irina Shayk a Bradley Cooper
Autor: twitter.com/maivancanh5 Irina Shayk a Bradley Cooper

Blízký zdroj se svěřil, že Irina si Los Angeles vůbec nezamilovala. „Irina se v Los Angeles nikdy necítila jako doma a tím myslím jejich dům v městské části Pacific Palisades. Důvodem byla Bradleyho maminka, která v této části žila a způsobovala mezi nimi napětí,“ prozradil zdroj.

Irina Shayk a Bradley Cooper

Bradley Cooper a Irina Shayk se po čtyřletém vztahu rozešli!

Důvod rozchodu není znám. Fanoušci si myslí, že za ním stojí zpěvačka Lady Gaga. Cooper se zpěvačkou spolupracoval na romantickém filmu Zrodila se hvězda, kde hráli zamilovanou dvojici. Někteří fanoušci si myslí, že jejich láska z filmového plátna přerostla i do reálného života.

Bradley Cooper a Lady Gaga
Autor: twitter.com/chaIametelio Bradley Cooper a Lady Gaga

To si myslí i maminka modelky, která krátce po uvedení filmu obvinila Coopera z nevěry s Lady Gagou. Zpěvačka toto obvinění odmítá a tvrdí, že jejich vztah byl profesionální.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!