Bravo Ondro! Brzobohatý dal fanouškovi opravdu skvělý dárek k narozeninám

Sympaťák Ondřej Brzobohatý si během nedělního koncertu v Brně mohl alespoň na chviličku odpočinout. Na pódiu ho totiž nahradil mladík, který zanechal na publiku i samotném Ondřejovi opravdu velký dojem!
Ondra Brzobohatý vytáhl na pódium opravdu hodně talentovaného mladého zpěváka!
Ondra Brzobohatý vytáhl na pódium opravdu hodně talentovaného mladého zpěváka!
reprofoto video Facebook Ondřej Brzobohatý

reklama

„Lístek jsem dostal k narozeninám a chtěl bych tady zahrát a zazpívat jednu písničku,“ nestyděl se říct naplno Miloš, který se dostal na pódium k Ondřeji Brzobohatému z publika. Po tomto proslovu se Ondra nakloní k Milošovi a zeptá se, co by chtěl zazpívat. „Dneska už tady zazněla, bude to vaše písnička Vietor,“ nechá se slyšet a uvede tak Brzobohatého do mírných rozpaků. Zvlášť když se také sám doprovodí na klavír a vystřihne skladbu z nejnovějšího Ondřejova alba bez chybičky.

A píseň Vietor je vlastně duet Ondřeje se slovenským slavíkem Peterem Cmoríkem! A tak musí Miloš zvládnout oba hlasy. Ondra, který celou dobu je s Milošem na pódiu, ho točí na telefon a pak se k mladé naději české hudební scény přidá!

Pro Miloše prostě nezapomenutelný narozeninový dárek, zvláště když kluci z kapely po jeho odchodu na něj ještě volají, kdy si má udělat volno na další koncerty.

Peter Cmorík junior? Stalo se dnes na brněnském koncertě
Peter Cmorík junior? Stalo se dnes na brněnském koncertě

Mohlo by vás zajímat:

COOL prarodiče - Táňa Kuchařová o babičce

Táňa Kuchařová: "Moje babička je hodně cool!"


Táňa se určitě umí pohlídat sama

Ondřej Brzobohatý má jasno: Táňu bych neuhlídal

 

reklama

reklama