Brenda z Beverly Hills přišla o vlasy! Přijde i o prsa?

Herečka Shannen Doherty (45) alias Brenda Washová ze seriálu Beverly Hills 90210 má za sebou krušné období. Herečce diagnostikovali rakovinu prsu, se kterou se potýká už déle než rok. Zákeřné nemoci se ale nezalekla. To potvrzují i fotografie, které umístila na sociální sítě. Navíc plánuje rodinu!
Shannen s maminkou
Shannen s maminkou
instagram

reklama

Pro začátek se rozhodla neskrývat se před světem a hrdě proti nemoci bojovat. Oholila si hlavu a průběh proměny pečlivě zdokumentovala. Fotografie poté umístila na sociální sítě. Série snímků zobrazuje herečku před, během i po proměně. Na snímcích nechybí ani její nejbližší. Podporu jí vyjádřila jak maminka, tak blízká kamarádka. Shannen uvažuje o mastektomii. To je zákrok, při kterém by jí byla chirurgicky odstraněna ňadra.

Shannen Doherty bojuje s rakovinou

Shannen Doherty má rakovinu. Žaluje za to svého finančního poradce

„Jsou to jenom prsa. Mnohem raději budu naživu a šťastně zestárnu,“ uvedla. Zachovává si pozitivní mysl a otevřeně komunikuje jak s fanoušky, tak s pacientkami, které postihla stejná nemoc. Objevila se také v pořadu The Dr Oz Show, kde se se slzami v očích svěřila, že kvůli léčbě zřejmě už nikdy nebude moci mít děti, které si s manželem přáli. Proto společně uvažují o adopci. Právě děti by herečce mohly přinést novou chuť do života, nemyslíte?

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Jak se změnili slavní herci z Beverly Hills 90210

Legendrání dvojčata Brandon a Brenda

Bouřka v Beverly Hills 90210 – Brandon napsal knihu a pěkně Brendu znemožnil. Co na ni prásknul?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!