British Fashion Awards: Victoria Beckham, Kendall Jenner, Kaia Gerber, Rosie Huntington i Meghan Markle!

V pondělí se udílely ceny British Fashion Awards! Jak je z názvu patrné, jedná se o módní ceny. Kdo je získal? Kdo byl nominován? Tuto událost si nenechala ujít ani vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle, která se předvedla v krásných černých šatech, ve kterých vyniklo její rostoucí těhotenské bříško.
Meghan Markle
Meghan Markle
twitter.com/InStyle

reklama

Trefa do černého! Módní návrhářka Victoria Beckham (44) zvolila dlouhé černé šaty až na zem s neobvyklým výstřihem. Victoria nepřišla na červený koberec sama, s sebou na galavečer vzala manžela Davida Beckhama (43) a svého syna Brooklyna (19). Victoria byla nominována v kategorii Návrhářka roku, která je zaměřená na dámské oblečení, stejně tak Clare Waight Keller (48), která získala prestižní ocenění Návrhářka roku za značku Givenchy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený (@fashionholics.online),

Bývalá hvězda ze skupiny Spice Girls nebyla na tomto galavečeru sama. Na tuto velkou slavnost přišla i Meghan Markle, extravagantní Kendall Jenner, mladičká dcera Cindy Crawford Kaia Gerber, Kate Moss a modelka Rosie Huntington-Whiteley. Předávání cen se konalo v pondělí 10. prosince 2018 v Royal Albert Hall v Londýně.

Victoria Beckham

Victoria Beckham se ukázala v leopardím kabátku v přepočtu za 47 tisíc korun

Kaia Gerber (17) získala prestižní ocenění Modelka roku. Je to jedna z nejznámějších večerních akcí, kde se sejdou všechny známé módní ikony a návrháři, kteří nám diktují, co se má nosit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený instylemagazine (@instylemagazine),

Vévodkyně ze Sussexu se překvapivě objevila na této události jako zvláštní host. Meghan Markle měla velmi zajímavý proslov, kde zmínila návrhářku Clare Waight Keller, které poděkovala za svatební šaty a vzdala jí hold. Návrhářka byla z královského proslovu naměkko. „Tato žena je tak úžasná. Měla jsem možnost poznat Meghan jako její „nejlepší kamarádka.“ Je to pro mě čest, mít někoho, kdo vám skutečně a stoprocentně důvěřuje... Nemohu vám dostatečně poděkovat, je to pro mne ta nejkrásnější chvíle v životě.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený RoyalFan (@meghanmarkleandharry),

reklama

reklama