Britney Spears na koncertu předvedla přehlídku spodního prádla

Britney Spears
Britney Spears
instagram

reklama

Zpěvačka Britney Spears se kostýmů při svých vystoupeních nikdy nebála. Je známá tím, že ráda obléká sexy roztomilé outfity. Tentokrát to vypadalo, jakoby místo pěveckého vystoupení pořádala přehlídku spodního prádla. Ale pouze s jednou modelkou.

Během svého vystoupení v Texasu vystřídala hned několik sexy bodyček plných třpytek. K nim oblékla síťované punčochy a podvazky. I když Britney na své postavě určitě dře, protože má doma osobního trenéra, tak na přehlídku spodního prádla to ještě není. Tyto oblečky jí moc nelichotily.

V dalším roce plánuje velkou šňůru po Las Vegas a ta by měla být zcela opačná. Podle informací,  bude v hip hopovém pouličním stylu. Každopádně bude nadupaná efekty a tanečními čísly stejně jako tato. Na zpěvačce je každopádně vidět, že si vystoupení užívá a je šťastná. Aby ne, taky už je druhým rokem zamilovaná do fešného mladíka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#PieceOfMe Yesterday #BritneySpears

Příspěvek sdílený Britney Fatos & Fotos (@britneyfef),

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#PieceOfMe Yesterday #BritneySpears

Příspěvek sdílený Britney Fatos & Fotos (@britneyfef),

 

Poslední dobou se navíc spekuluje o zpěvaččiných zásnubách. Partner Sam Aghari je fitness model a začínající herec íránského původu. Pro Britney je to zajíček. Je o dvanáct let mladší než šestatřicetiletá dvojnásobná maminka.

Dvojice spolu randí od začátku roku 2017. Seznámili se při natáčení videoklipu. Britney před Samem ležela v sexy prádle na stole a srkala mléko ze sklenice. Jak by tedy mohl odolat, že? V červnu 2017 jí dokonce asistoval na koncertě na Taiwanu, kde spolu tančili a dokonce předvedli i divoký polibek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Throwback to me and @samasghari watching Jayden's football game

Příspěvek sdílený Britney Spears (@britneyspears),

Zpěvačka teď zamotala hlavu veřejnosti. Na levém prsteníčku totiž nosí prsten a spekuluje se o tajných zásnubách. Blondýnce bychom to přáli. Má za sebou dva nevydařené sňatky. První trval přesně 55 hodin. Tehdy si vzala Jason Allen . S druhým manželem tanečníkem Kevinem Federlinem má dvě děti. Třináctietou Seanu a dvanáctiletého Jamese. Po konci tříletého manželství na tom nebyla psychicky dobře a několikrát podstoupila léčbu ze závislosti na drogách a alkoholu. Dalo jí dost práce, ale vrátila se zpět.

reklama

reklama