Britney Spears projedla ve fast-foodech miliony

Hamburgery a spol. To je strava, kterou se cpe popová hvězda Britney Spears a kterou objednává na své proslulé párty. Jen loni ji to stálo neuvěřitelných sedm miliónů dolarů!
Co bych si tak dala? Hamburger nebo kuřecí křidýlka...
Co bych si tak dala? Hamburger nebo kuřecí křidýlka...
isifa.com

reklama

Pokud si myslíte, že zpěvačka Britney Spears (31) utrácí v luxusních restauracích, tak jste na omylu! Nejvíc si vždy pochutná v rychlých občerstveních jako je McDonald, Subway nebo Starbucks.

Jen za loňský rok byla schopna projíst 7 milionu dolarů. Pro někoho nepředstavitelná částka (uveřejněná v deníku Daily Mail), pro mladou zpěvačku pravděpodobně zanedbatelná. Nedivíme se, že jí pak váha lítá nahoru dolů!

A na čem dalším Britney Spears ulítává? Desetitisíce dolarů zaplatila za vánoční osvětlení, téměř 34 tisíc dolarů utratila za loňský rok za péči o sebe a oblečení. Co je to ale proti výdajům za jídlo!

Britney tím dává jasně najevo, že móda nepatří v jejích prioritách na první místo. Není ten typ celebrity, která si vezme každý kousek oblečení pouze jednou a víckrát už ne. Byla několikrát nachytána v tom samém outfitu několik sezón po sobě a vůbec si z toho nedělá těžkou hlavu. A to přitom popová princezna inkasovala za své poslední turné 68 milionů dolarů a za účast v porotě soutěže X Faktor 15 milionů dolarů.

-juf-

Mohlo by vás zajímat:

Stylové šmoulí brýle

Zešílela Britney Spears? Podle brýlí to tak vypadá

Britney Spears se pochlubila svými syny Seanem Prestonem (7) a Jaydenem Jamesem (6)

Britney Spears: „Mám nejroztomilejší kluky na světě!“

Čí jsou to boty? Odhadnete vkus hvězd?

Test: Čí jsou to boty? Odhadnete vkus hvězd?


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!