Britský zpěvák vyhlásil bankrot a jezdí „sockou“

Britský zpěvák Duncan James, známý jako člen skupiny Blue, vyhlásil bankrot. Informoval o tom britský magazín London Gazette.
Duncan James
Duncan James
facebook

reklama

Skupina Blue se poprvé rozpadla v roce 2005 a následně se dala dohromady čtyři roky poté. Jejich společnost Blueworld však dlužila tisíce liber svým věřitelům. „Blue otevřeně mluvila o svých nedávných finančních těžkostech a snaží se obnovit činnost jejich společnosti,“ řekl mluvčí skupiny. Finanční těžkosti dohnaly zpěváka Duncana Jamese k tomu, že vyhlásil osobní bankrot jako druhý v pořadí z kapely po Antony Costovi.

Svědci z okolí Blue řekli tisku, že muzikanti s krachem moc nepočítali, leccos brali na lehkou váhu a teď hodně těžce nesou, že například musí cestovat veřejnou dopravou.

Skupina Blue, jehož členy jsou mimo zmiňovaného Duncana Jamese a Antonyho Costy i Lee Ryan a Simon Webber, vznikla v roce 2000. Postupně vydali tři studiové desky All Rise (2001), One Love (2002) a Guilty (2003), se kterými se jim podařilo dobýt britské hudební žebříčky. Po pauze, během které vydali pět kompilačních nahrávek, připravili pro své fanoušky novou studiovku s názvem Roulette (2013). Mezi nejznámější hity patří U Make Me Wanna, Breathe Easy, One Love či Get Down.

-juf-

No comment...

Erotika ve Vile: Všechno je jinak? Vladko olizoval Nikol bříško a Pepa zíral na Ládíka (VIDEO)

Martin Maxa si zařádil ve společnosti hasiček

To je síla! Maxa jezdil na kládě

Julie Zugarová má rozhodně, co ukazovat

Pozor, abys nevzlítla. Zugarová ukázala své balony v plavkách


reklama

reklama