Brno plné hvězd

První listopadový týden se na Brněnském výstavišti bude vyskytovat neobvyklé množství známých tváří. Mezi 6. a 9. listopadem se tam totiž chystá na veletrhy Sport Life, Dance Life a In-joy hned několik herců, moderátorů a dalších mediálně známých osobností.
Geňa válí jako za starých časů
Geňa válí jako za starých časů
Jirka Brna

reklama

 Už ve čtvrtek 6. 11. se návštěvníci mohou těšit například na herce a režiséra Ondřeje Sokola, který si díky své vášni pro adrenalin zvolil adrenalinové lanové centrum, jež slavnostně otevře. V pátek se herec a hudebník Jan Budař vrhne na padesát metrů vysokou budovu BVV, kterou bude slaňovat. Morální podpory se mu dostane od našeho nejúspěšnějšího horolezce Radka Jaroše, který nedávno zdolal K2.

Úspěšný horolezec Radek Jaroš (vpravo) je k fanouškům vstřícný
Autor: archiv Úspěšný horolezec Radek Jaroš (vpravo) je k fanouškům vstřícný

Návštěvníci veletrhu však také mohou obdivovat například mistra světa, potetovaného bikera Dominika Nekolného a jeho BMX Show a to po celou dobu veletrhu. A ty, kdo raději přemýšlejí o hubnutí, zase potěší dietolog Petr Havlíček, jenž bude radit, jak se poprat s kily navíc.

Kdo se bude chtít hýbat, ten si příležitost najde
Autor: archiv Kdo se bude chtít hýbat, ten si příležitost najde

Sobota 8. 11. bude dopoledne patřit krásným maminkám herečce Aleně Antalové, cvičitelce Hance Kynychové a moderátorce Evě Decastelo, které poběží pětikilometrový Maminy Run po výstavišti.

Hanka Kynychová
Autor: osobní stránky Hanky Kynychové Hanka Kynychová

A odpoledne dorazí Richard Genzer, se kterým se návštěvníci pokusí vytvořit taneční rekord v počtu tanečníků na jednom místě tančících jednu choreografii.

Podívejte se, jak Geňa trénoval:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Geňa tancuje! Tohle musíte vidět!

Na veletrhu však bude i plno jiných zajímavých aktivit pro celou rodinu. Od herní zóny přes nejrůznější workshopy, až po vystoupení kapel jako Verona nebo Royal Elements. A pokud chcete na tohle všechno za stovku, stačí se zaregistrovat na webu www.bvv.cz/sport-life.

Alena Antalová je ve všech svých rolích půvabná

Čtyřnásobná maminka Alena Antalová vypadá skvěle: Prozradila svůj recept!

reklama

reklama