Bude Robert Pattinson příštím Batmanem?

Herec Robert Pattinson má dobře našlápnuto k tomu, aby se stal příštím Batmanem. Pokud se jeho role potvrdí, půjde o největší roli za celou jeho kariéru. Nemůžeme ovšem zapomenout na Edwarda Cullena, kterého si zahrál ve filmové sérii Stmívání.
Robert Pattinson jako nový Batman
Robert Pattinson jako nový Batman
twitter.com/Variety

reklama

Herec, který si zahrál krásného upíra Edwarda ve filmové sérii Stmívání nebo Cedrica Diggoryho ve čtvrtém dílu Harryho Pottera se nám možná v roce 2021 představí jako nový Batman. Je totiž v úzkém výběru uchazečů a je tedy velká pravděpodobnost, že roli nakonec dostane. Potvrdil to americký deník Variety.

Robert Pattinson bude možná příštím Batmanem
Autor: twitter.com/DylansRawTake Robert Pattinson bude možná příštím Batmanem

Jako další ve výběru je i herec Nicholas Hoult. K jeho největším rolím patří Marcus Brewer, kterého ztvárnil ve filmu Jak na věc. Zdroje se shodují, že nejlepší volbou by byl právě Robert Pattinson, na kterého sází veškerou svou naději. Jak to nakonec bude, se dozvíme pravděpodobně brzy.

Batman

Ben Affleck končí jako Batman! Nový film bez něj dorazí v roce 2021, co o něm víme?

Film bude režírovat známý filmový režisér Matt Reeves. Ten zrežíroval například Úsvit planety opic, Válka o planetu opic nebo Ulice Cloverfield 10. Na scénáři s ním spolupracuje Ben Affleck. Ten si zahrál Batmana v posledním dílu v roce 2017 a z nejasných důvodů v tom nebude pokračovat. Podle spekulací je na roli Batmana už starý a štáb hledá někoho mladšího.

Ben Affleck jako Batman
Autor: twitter.com/_BrooklynBatman Ben Affleck jako Batman

reklama

reklama