To bude romantika! Gábina s Noidem na Severním pólu

Eliška Bučková randí s Jakubem Malinou a jeho expřítelkyně Gábina Dvořáková se dala dohromady s Vaškem Noidem Bártou, tedy bývalým od Elišky. Tak tenhle nový propletenec teď ovládá český showbyznys.
Gábina Dvořáková dělala modelku, teď pracuje jako manažerka pro Inzert TV
Gábina Dvořáková dělala modelku, teď pracuje jako manažerka pro Inzert TV
Jiří Janoušek

reklama

„Byli jsme jenom na jedné schůzce a nějak se to zvrtlo. Žádnou budoucnost spolu neplánujeme,“ dušuje se Gábina. S Vaškem se poznali na facebooku a zalíbení v sobě našli okamžitě, protože hned první rande zakončili líbačkou. „Je to na první pohled chlap,“ říká Gábina, která v minulosti vzplanula i k Leoši Marešovi a byla příčinou rozpadu jeho manželství.

S Noidem ji ale, zdá se, pojí víc. Oba totiž milují adrenalin. Noid se právě vrátil z Laponska, kde si vychutnával dlouhé túry s flaškou a mačetou, a Gábina z Bali. „Chodila jsem pod vodopády, chytala opice a bylo to úžasné.“ Noid se chystá na Severní pól a už teď je jisté, že Gábina by mu ráda dělala doprovod.

-iba-

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Dvořáková o Noidovi

Video VIP zprávy


reklama

reklama