Bude svatba? Nejmladší Kardashianka se prý brzy bude vdávat

Mladá milionářka a nejmladší článek klanu Kardashianových Kylie (21) bude podle amerických médií brzy vdanou paní. Spekulace vyvolal obří diamantový prsten, který nosí kráska na prsteníčku. Zatím není jisté, jestli se jedná o prsten zásnubní, ale podle nedávných slov jejího přítele Travise Scotta by tomu tak klidně mohlo být!
Kylie Jenner
Kylie Jenner
instagram

reklama

„Vezmeme se brzy,“ to jsou ta kouzelná slova, se kterými se neváhal svěřit rapper Travis Scott (26) v rozhovoru pro časopis Rolling Stone. Toto tvrzení jen potvrzuje spekulace, že prsten s obřím diamantem, který Kylie již několik dnů nesundá z prstu, bude zásnubní.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Kylie (@kyliejenner),

 

Mladá podnikatelka spekulace o významu prstenu ani blížící se svatbě zatím nepotvrdila, slova jejího partnera však dávají najevo mnohé.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Kylie (@kyliejenner),

 

Zdá se, že dvojici to náramně klape. Mladí rodiče spolu mají téměř roční dcerku Stormi a podle všeho jsou do sebe čím dál víc zamilovaní. Rapper si svou krásnou partnerku náležitě hýčká a zahrnuje ji dary v podobě šperků a automobilů.

Kylie Jenner

Kylie Jenner sdílela intimní fotky se svým přítelem a dcerou Stormi

Je tak otázkou času, kdy se u Kardashianů rozezní svatební zvony. Mladá maminka se nebrání ani dalšímu dítěti. Zkušenost, kdy se její dcerka narodila téměř ve stejnou dobu jako Chicago, dcera Kim, a True, dcera Khloé, vnímá Kylie jako velmi pozitivní a neměla by s tím problém ani do budoucna.

reklama

reklama