Bývalá dětská hvězdička se změnila k nepoznání! Pod vrstvou tuku bychom ji jen sotva poznali

Bývalá dětská herečka Amanda Bynes (31) se po dlouhé době objevila na veřejnosti a nebyl to zrovna hezký pohled. Z mladé krásky se stala otylá třicátnice, která jen marně prosí o role.
ilustrační foto- Amanda Bynes
ilustrační foto- Amanda Bynes
instagram/paparazzi.uz

reklama

Jako dítě šla z role do role. Byla hvězdou vlastní televizní show, zahrála si v úspěšném filmu „Co ta holka chce“, ale i v seriálu s Kelly z Beverly Hills 9021. Neminuly jí ani známé dětské ceny, jako například Kid´s Choice Awards za zmíněný film „Co ta holka chce“. Byla mladá, krásná a úspěšná.

ilustrační foto- Amanda Bynes
Autor: instagram/paparazzi.uz ilustrační foto- Amanda Bynes

Tomu je však konec. Pod nadbytečnými kilogramy byste těžko hledali úspěšnou herečku. Za nadváhu můžou pravděpodobně závislosti na drogách i alkoholu. Několikrát byla zatčena za řízení v podnapilém stavu. Vrcholem bylo, když se snažila zapálit si svůj vlastní dům. V ten moment skončila americká hvězdička v rukou psychiatrů.

ilustrační foto- Amanda Bynes
Autor: youtube/Classic Girl Child Stars of tv and Film ilustrační foto- Amanda Bynes

V současnosti by měla být Amanda z nejhoršího venku a ráda by se vrátila k herecké profesi. Problémem jsou však kila navíc, která jí zbytečně přidávají roky a možná i díky nim působí tak unaveně. Uvidíme, zda se sebou talentovaná herečka něco udělá nebo se uplatní i s kily navíc. 

reklama

reklama