Bývalá první dáma v slzách. Trápí něco Dagmar Havlovou?

Bývalou první dámu Dagmar Havlovou (65) jen tak něco na kolena nesrazí. Život ji připravil spoustu krušných chvil, které naštěstí střídaly i ty krásné. Jenže když se tato šarmantní dáma včera objevila po dlouhé době na veřejnosti, v očích se jí leskly slzy. Co se stalo?
Dagmar Havlová
Dagmar Havlová
Facebook/Dagmar Havlová Veškrnová
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nemusíte se bát, paní Havlová není ani nemocná ani smutná. To jí jen dojal film Toman, který měl včera svou premiéru. I přesto, že Dagmar dorazila do kina v dobrém rozmaru a po boku svých přátel- dirigenta Libora Peška a herečky Dáši Zázvůrkové, nakonec odcházela v slzách.

ilustrační foto
Autor: Instagram/Blesk.cz ilustrační foto

Děj filmu vypráví životní příběh Zdeňka Tomana, šéfa zahraniční rozvědky, který významně ovlivnil vývoj v poválečném Československu, bezskrupulózního obchodníka s obrovskou mocí a zásadním úkolem. Sehnat peníze, které komunistům vyhrají volby. A Toman peníze sehnat uměl. Pro sebe, pro rodinu i pro stranu. Šmelina, vydírání, kasírování válečných zločinců i jejich obětí. Neštítil se ničeho. Cena, kterou za svou kariéru zaplatil on i jeho blízcí, byla pak vysoká.

Strhující film bývalou první dámu dojal tak silně, že v jednu chvíli propukla v nezastavitelný pláč. Spolu s přítelkyní odešla na toalety, odkud už ale vyšla opět jako sluníčko.

 

A co vy? Chystáte se také do kina na nový film Toman?

Reklama
Reklama