Čahounka Vignerová: Kouká na partnera svrchu?

Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová se po nepodařeném vztahu s Tomášem Ujfalušim dala dohromady s dalším fotbalistou. Michal Zeman je ale o dvě hlavy menší než ona. Má s jeho malou výškou modelka velký problém?
Aneta Vignerová s přítelem Michalem Zemanem
Aneta Vignerová s přítelem Michalem Zemanem
facebook

reklama

Když si novopečení partneři spolu vyšli na večírek po finále České Miss, hned se začalo spekulovat o tom, že Vignerové její nový objev nesahá ani po ramena.

„Rozhodně se nezabývám tím, jestli je můj přítel menší nebo větší než já. A hlavně, když jdu na společenskou akci, tak si vezmu vysoké podpatky a tím pádem se moje výška ještě znásobí. Hned o nás pak vyjdou nepříjemné články, že jsem si našla trpaslíka. To je ale směšné!“ rozčílila se Miss.

„Můj kluk hlavně není menší než já! Jsme tak stejně vysocí, oba máme kolem 180 cm,“ pokrčila rameny Vignerová, které partner dokonce pomáhal i vybírat boty s vysokými podpatky.

„Samozřejmě mi někdy říká, abych si nebrala tak vysoké podpatky. Ale já je nosím jen na speciální příležitosti. V civilu nosím nízké boty, a pak mezi námi není skoro žádný výškový rozdíl. Nevím, proč se to pořád tak řeší,“ povzdychla si Miss Aneta Vignerová.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Video VIP zprávy: Tomáš Ujfaluši o rozchodu s Anetou Vignerovou

Ujfaluši o rozchodu s Vignerovou: Už jsme se jen hádali

Modelka Aneta Vignerová a Roberte Anderle jako hrdinové knihy Padesát odstíny šedi

Vignerová šokuje: inspirovala se erotickou knihou Padesát odstínů šedi

reklama

reklama