Calm Season jako milenecká dvojka? Těžce nemocný Adam o budoucnosti kapely…

Terezie Kovalová, vyměnila zpěváka Tomáše Kluse za jiného hudebníka - s Adamem Vopičkou a vytvořili duo Calm Season a jejich dokonalé souznění trvá už 5 let.
Calm Season mají nastartovanou slibnou kariéru. Na jak dlouho?
Calm Season mají nastartovanou slibnou kariéru. Na jak dlouho?
facebook

reklama

Kromě toho, že jim to s Adamem skvěle ladí, šušká se i o lásce. „My dva spolu nikdy v životě nic neměli, nestalo se to a nestane se to.  Adam pro mě znamená bráchu,“ tvrdí Terezie a podobně mluví i Adam: „Mezi námi nikdy nebylo takový to kluk holka - jdeme na rande, lidi tomu nechtěj věřit, když nás někdo vidí, jak se objímáme a dáváme si pusu. Ale mezi námi je to úplně čistý.“

Úspěšná formace Calm Season

Opravdu jsme spolu neměli sex! Tvrdí atraktivní hudební duo Calm Season

I když se kapele profesně velmi daří, nemá před sebou moc zářivou budoucnost. Adam totiž bojuje se závažnou nemocí. „Já dost pochybuju, že se budu živit hudbou. Mám hodně nemocný uši a slyším hůř než 80-ti letý člověk. Moc se z toho nehroutím, ale bohužel ty uši nemůžu používat profesionálně,“ prozradil zpěvák a kytarista, který se živí jako režisér, kde mu handicap tolik nevadí. A potetované cellistce se do budoucna otevírají velmi zajímavé možnosti.

Více se dozvíte 11.11. ve vysílání TOP STARu za pět minut osm a o den později na Prima Play.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR - Calm Season

V novém videoklipu k písni Katarze se Petr a Tomáš vyskytují jen jako pozorovatelé.

SLZA má nové video a Bond girl si to tam ROZDÁVÁ VE TROJCE: Kluci vysvětlují proč...


Klus si dává roční pauzu a oznámil to stylem, kterému zase nikdo nerozumí. A pokud ano, jsou to určitě ti stejní lidé, co tvrdí, že četli Kafku a pochopili ho.

Z Tomáše Kluse je už definitivně Aštar Šeran: Zmateně oznámil tvůrčí pauzu, snad mu to prospěje

 

 

reklama

reklama