Cara Delevingne bojuje za holé bradavky

Kampaň Free the Nipple, v doslovném překladu Volná bradavka, podporuje nápad žen chodit bez svršků na veřejnosti. Když můžou v horkém parném létě chodit bez triček muži, proč ne ženy? Tuto kampaň podpořily nejen Cara Delevingne, také Miley Cyrus, Rihanna, Rumer Willis a další.
Cara Delevingne pro kampaň Free the Nipple
Cara Delevingne pro kampaň Free the Nipple

reklama

Americké zákony zakazují, aby ženy chodily s odhaleným hrudníkem. Supermodelka poslal svou fotografii s obnaženými bradavkami do Free the Nipple, aby jim ukázala svou podporu. Jenže právě bradavky měla modelka na fotce překryté cenzurou.

Na fotografii Cara Delevingne stojí po boku neznámého muže. Oba dva mají detailně popsané části svých prsou, bohužel Cara má bradavku skrytou. Začínají kvůli tomu dohady, že nejde o plnou podporu. Top modelka je již dlouhou dobu zastánce kampaně a byla poprvé spatřen již v únoru, na sobě měla tričko, které nese název kampaně se sloganem.

Tento rok také vznikl film se stejným názvem kampaně. Free the Nipple film režíruje Lina Esco a na scénáři pracoval Hunter Richards. V hlavních rolích se objevují Lola Kirke, Casey LaBow, Zach Grenier a další.

 

Čtěte další zajímavosti:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Na co nosit podprsenku? Stačí bláznivá lepítka na bradavky

Bradavky do pozoru

Tak takhle se to dělá: Nadráždit bradavky a šup před fotoaparát

Newyorská akce "Svobodu bradavkám"

Svobodné bradavky se proháněly po parku – co to mělo znamenat? (FOTOGALERIE)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!