Cara Delevingne poskytla upřímný rozhovor o sexu a orgasmu!

Modelka Cara Delevingne se už nějaký ten pátek netají svou bisexuální orientací. Již několik měsíců žije s herečkou a příležitostnou modelkou Ashley Benson, kterou jste mohli vidět v seriálu Prolhané krásky. Nyní poskytla rozhovor o své sexuální orientaci a vztazích.
Cara Delevingne
Cara Delevingne
twitter.com/JosphineMamdouh

reklama

„Miluji lidi. Kdybych nedělala modelku, chtěla bych být psycholožkou nebo psychiatričkou nebo se zabývat antropologií. Být v kontaktu s lidmi je jistý druh sexu. Šestadvacetiletá modelka se svěřila, že v posteli to s ní může být pěkně divoké. „Někoho potkáte, dostanete se s ním do postele a zjistíte, že tento sebejistý člověk je v posteli jako divoké zvíře. Pro mě je to zajímavé, protože někteří takoví nejsou. Jsou opatrní, ostýchaví,“ začala rozhovor modelka.

Cara Delevingne
Autor: twitter.com/JosphineMamdouh Cara Delevingne

„A abych byla upřímná, já jsem vždycky byla taková, že jsem dávala lásku, ale nikdy jsem ji nedokázala přijmout. A to samé se odehrávalo i v posteli. Pro mě je velmi obtížné přijmout fakt, že mě někdo může milovat.

Dost zajímavý rozhovor

VIDEO: Lesbička Cara Delevingne štípe Margot Robbie do bradavek! Rozhovor k Suicide Squad se zvrhl v…

Delevingne se také svěřila, že o panenství přišla ve svých 18 letech. „Nejlepší dar, který můžete druhému dát, je orgasmus,“ zažertovala modelka. „Raději bych měla sex, než se jít  projít ven,“ svěřila se. Žádaná modelka se také svěřila ohledně své sexuální orientace.

Cara Delevingne
Autor: twitter.com/JosphineMamdouh Cara Delevingne

"Když jsem jako malá sledovala pohádky od Disneyho, nikdy jsem se s nimi neztotožňovala. Vadilo mi, že na princeznu vždy čeká nějaký princ. Já nikdy takovou princeznou nebudu. Randila jsem s muži i s ženami, byl to zajímavý proces. S muži se cítím jako podřadná, dominantním prvkem tady je vždy muž. U žen to mám přesně naopak. Je to zvláštní,“ dodala modelka.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!