Časopis Forbes: Serena Williams je první sportovkyní, která se dostala na žebříček nejbohatších žen

Tenisová šampionka se stala vůbec první sportovkyní, která se dostala na seznam nejbohatších žen z Ameriky. Kromě toho, že je 23násobným vítězem Grand Slamu se Williams dostala na 80. místo do Forbesova žebříčku obdivuhodných osobností.
Serena Williams
Serena Williams
twitter.com/serenawilliams

reklama

Serena Williams je nejenom známou tenistkou, ale také úspěšnou podnikatelkou. Investuje do mnoha společností prostřednictvím Serena Ventures. Sedmatřicetiletá hvězda, jejíž jmění se odhaduje na 225 milionů dolarů (5,1 miliard korun) investovala v letošním roce do několika společností.

Serena Williams
Autor: twitter.com/BlackSpinGlobal Serena Williams

Některé investice jsou čistě profesní, jiné kvůli osobním zájmům. „Chci být součástí infrastruktury. Chci být značkou, nikoliv známou tváří,“ svěřila se časopisu Forbes.

Meghan Markle

Meghan Markle: Serena Williams odhalila pohlaví miminka!

Sportovkyně prozradila, že investovat jí baví. „Je to zábavné. Já tam nehraju, já skáču z budov. Řekla bych, že jsem nejnebezpečnější druh člověka, který si jde za tím, co chce,“ dodala rázně. Přes Serena Ventures invetovala do společností jako je Brandless, Coinbase nebo Tonal.

Serena Williams
Autor: twitter.com/BleacherReport Serena Williams

V roce 2017 se provdala za internetového podnikatele Alexise Ohaniana, který jí s podnikáním velmi pomáhá. „Když jsem nevěděla, vždy jsem si šla po radu k manželovi,“ řekla Williams. Spolu mají roční holčičku Alexis.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!