Catie Holmes se hledá: Vrátila se tam, odkud přišla!

Katie Holmes (35) nějak po rozvodu neví, co se sebou. Nejdřív se odstěhovala z luxusnho sídka, které sdílela s manželm Tomem Cruisem do New Yorku, teď se stěhuje znova!
Herečka Katie Holmes odpočívala ve společnosti své dcery Suri v Miami
Herečka Katie Holmes odpočívala ve společnosti své dcery Suri v Miami
Instagram.com

reklama

Herečka údajně opustila New York a odtěhovala se s dcerou Suri do Kalifornie nedaleko Calabasas. Koupě nového domu byla přísně tajná záležitost, herečka za něj zaplatila téměř čtyři miliony dolarů. Katie chce mít evidentně naprostý klid. Každý, kdo měl s koupí jejího nového domu něco společného a něco by prozradil,měl dostat pokutu milion dolarů!

Kate Noelle "Katie" Holmes (* 18. prosince 1978) je americká herečka a modelka, která se poprvé dostala na výsluní díky roli v dramatu Dawsonův svět. Známe ji také například z rolí fe filmech Batman nebo The Ice Storm Hrála také na Broadwayi v inscenaci Arthura Millera Všichni moji synové.  Nejvíc ji ovšem proslavil vztah s hercem Tomem Cruisem.

iv

 

Mohlo by vás zajímat:

Pejsek nebo fenka?

Vtipné momentky: Pejsci zachycení v ten pravý okamžik (FOTOGALERIE)

Sympatický hoch se potýká se zákeřnou chorobou

Ledová výzva. Aktuální fenomén, kterým se baví běžní smrtelníci a hollywoodské hvězdy. Video mladého muže vás rozpláče i rozesměje zároveň

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Kdysi byli roztomilí - ale co dnes? Nejpopulárnější dětské hvězdy

Zac a Brittany

Zac Efron: Vypadl z léčebny a táhl na mejdan

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!