Čeká Katy Perry miminko s Orlandem Bloomem?

Katy Perry a Orlando Bloom jsou spolu od roku 2016 a patří mezi nejdiskutovanější páry Hollywoodu. Dvojice se 14. února zasnoubila a nyní plánuje svatbu. Objevily se ale spekulace, že spolu čekají miminko! Zpěvačka se totiž pochlubila pěkným bříškem.
Katy Perry
Katy Perry
twitter.com/NOLAnews

reklama

Orlando Bloom společně se zpěvačkou žijí v Los Angeles a nedávno oznámili, že se budou brát. „Láska nespočívá v tom, že se díváme jeden na druhého, ale v tom, že se díváme stejným směrem ven,“ citoval Bloom francouzského spisovatele Antoine de Saint-Exupéryho.

Katy Perry a Orlando Bloom
Autor: twitter.com/musicnewsfact Katy Perry a Orlando Bloom

Fanoušci si na jazzovém festivalu v New Orleans všimli, že se Kate zakulacuje bříško. Zpěvačka se vyjádřila, že těhotná rozhodně není. „Nejsem těhotná, jen jsem trošku nafouklá z jídla. Miluju, miluju, miluju jídlo,“ svěřila se Perry. Orlando Bloom už má syna Flynna se svou bývalou manželkou Mirandou Kerr. Se snoubenkou nyní plánuje svatbu a na děťátko se dvojice zaměří pravděpodobně až po svatbě.

Katy Perry a Orlando Bloom

Na svatbu Katy Perry a Orlanda Blooma přijde téměř každá celebrita

Co se týče zásnubního prstenu, vypadá to, že se krasavec Orlando Bloom opravdu překonal. Podle spoluzakladatele WP Diamonds Andrewa Browna by prstýnek mohl mít cenu kolem 114 miliónů korun. „Vypadá to na čtyřkarátový růžový diamant, tvarovaný do oválu. Kolem něj je osm bílých diamantů, které jsou umístěny dokola, společně tvoří květinu. Tento prsten je opravdu jedinečný a velmi cenný,“ řekl expert na diamanty Andrew Brown. 

Katy Perry
Autor: twitter.com/billboard Katy Perry

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!