Čenský rád záchraňuje. Ale některé holky se brání!

Herec Jan Čenský (52) byl vždycky sportovní typ, který má rád adrenalin. Nebojí se vrhat ani do situací, kdy jde o život. První pomoc má totiž natrénovanou díky roli doktora, kterou hraje v nekonečném seriálu.
Jan Čenský se chystá v létě se synem Matyášem do Chorvatska
Jan Čenský se chystá v létě se synem Matyášem do Chorvatska
Jiří Janoušek

reklama

„Jezdím hodně autem a už jsem byl několikrát u bouraček. Naštěstí to nikdy nebylo žádné vážné tělesné zranění. Ale až tam jsem pochopil, co dokáže panika. Chtěl jsem například pomoc dívce v havarovaném autě, které mohlo každou chvilku vybuchnout, ale ona se bránila,“ řekl herec, který přišel na 5. narozeniny největšího aquaparku v Čechách Aquapalace.

„Kdyby se někdo topil, tak bych mu dokázal dát první pomoc. Masáž srdce a oživovací metody jsem si nanečisto ve své seriálové roli primáře chirurgie vyzkoušel mnohokrát. Asi bych si troufnul i na těžší zranění,“ uvedl Čenský, který skoro celé léto tráví u vody.

„Nejradši surfuju na Lipně nebo na Rozkoši a občas zajedu nahoru na Balt. Letos se se synem Matyášem chystáme na pořádnou pánskou jízdu do Chorvatska. Ideální je jít si zaplavat po ránu, ale doma mám jenom takový malý bazének, který vypadá spíš jako větší vana.“

-dad-


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!