CENY BAFTA: Princ William mluvil s Bradleym Cooperem o filmu Zrodila se hvězda

Vévoda z Cambridge je od roku 2010 prezidentem Britské akademie filmového a televizního umění, takže není divu, že na tento galavečer přišel i se svou manželkou Kate Middletonovou.
Princ William s Bradleym Cooperem
Princ William s Bradleym Cooperem
twitter.com/BCooperfanpage

reklama

Vévodkyně oslnila diváky krásnými šaty od návrháře Alexandera McQueena. Po ceremonii přivítal královský pár všechny nominované i vítěze včetně režisérů filmů Favoritka, Bohemian Rhapsody, Roma a další.

Princ William s Bradleym Cooperem
Autor: twitter.com/missezramay Princ William s Bradleym Cooperem

„Gratulujeme, je to skvělý film,“ řekl princ William režisérovi filmu Zrodila se hvězda Bradleymu Cooperovi. „Jsem nevěděl, že umíte zpívat,“ zažertoval princ. „Já taky ne,“ oplatil stejnou mincí Cooper.

Zrodila se hvězda

Lady Gaga září v novém filmu Zrodila se hvězda. Podívejte se na první český trailer

„Věděl jste od začátku, jak chcete film natočit?“ zeptal se vévoda. „Ne, nevěděl,“ přiznává partner Iriny Shaykové. „Ale pak jsem dostal nápad a bylo to,“ dodává. „Je to opravdu úžasný příběh,“ přiznává Jeho královská Výsost vévoda z Cambridge.

A Star Is Born
Autor: Twitter/digitalspy A Star Is Born

Snímek Zrodila se hvězda získal cenu BAFTA v kategorii „Nejlepší filmová hudba“, ovšem v kategoriích „Nejlepší film“ nebo „Nejlepší herečka v hlavní roli“ se neprosadil. Lady Gaga se tak musí spokojit pouze s jedním oceněním. Ovšem její skladba Shallow získala na předávání cen Grammy dva tituly, a to ve skupině „Nejlepší skladba“ a „Nejlepší popové duo“. Celkem tedy píseň získala tři ocenění.

Zrodila se hvězda
Autor: Warner Bros. Pictures Zrodila se hvězda

Lady Gaga přebírala ceny na Grammy, zatímco Bradley Cooper ji zastupoval s přítelkyní Irinou Shaykovou na BAFTA. Předávání cen totiž proběhlo v téměř stejný čas. Zpěvačka podporovala kampaň britské rodiny Heads Together, která má pomáhat duševnímu zdraví. „Jsem tak pyšná, že jsem součástí filmu, který se zabývá otázkami duševního zdraví. Spousta lidí se s problémy vypořádá sama, ale ne všichni. Takže pokud uvidíte někoho na dně, neotáčejte se zády. Pomozte mu,“ apeluje Gaga.

BAFTA 2019, Irina Shayk a Bradley Cooper
Autor: twitter.com/marieclaireuk BAFTA 2019, Irina Shayk a Bradley Cooper

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!