Černocká se nezdá: Zvláštní choutky na chlapy

Petra Černocká (63) se stala porotkyní mezinárodní soutěže krásy Miss a Mister Deaf World, kde se hledá nejpůvabnější sluchově postižená žena a muž na světě. Svou roli si zpěvačka velice užívá. Nejvíc ji zatím zaujali šikmoocí chlapci.
Petra Černocká vypadá stále úžasně
Petra Černocká vypadá stále úžasně
archiv

reklama

„Mně se hrozně líbí kluci, kteří mají drobátko šikmá očka. Všimla jsem si, že jich tady pár takových je. Zatím ale ještě nevím, odkud přijeli,“ říká zpěvačka. „Mám moc ráda exotické chlapce. Je fajn, že tu nejsou žádní nabobtnalí obři. Skoro všichni soutěžící mají skvělé postavičky,“ rozplývala se Petra Černocká na tiskové konferenci v Top Hotelu v Praze.

Sympatická herečka se pak zamyslela, proč pořadatelé vybrali do poroty soutěže krásy zrovna ji: „Asi proto, že jsem relativně otevřený člověk. Ví se o mně totiž, že se se mnou dá bavit skoro o čemkoli. Jsem komunikativní a pořád mluvím. Můj způsob komunikace je tedy docela v kontrastu s tím, jak se tady soutěžící mezi sebou dorozumívají,“ říká Petra Černocká.

„Neslyšící lidé jsou úžasně ambiciózní. Chtějí využít všechno, co jim život nabízí. Mají spoustu talentu, umí kreslit, vytvářet různé věci… Hlavně jsou to ale strašně krásné holky a kluci.“

-dad-

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!