Česká Barbie je „projektem“ svého partnera architekta

Tipněte si, co vznikne, když dáte dohromady osmnáctiletou Barbie a 34letého architekta? Opravdový bizar! Tak, když o své přítelkyni mluvíte jako o projektu, budí to hodně smíšené pocity.
16. 9. 2018 TOPSTAR: CO SPOJUJE OSMNÁCTILETOU GABRIEL JIRÁČKOVOU A ČTYŘIATŘICETILETÉHO ARCHITEKTA MAXMILIÁNA SEMELU? JEJÍ BARBIE VZHLED, KTERÝ JE TAK TROCHU SPOLEČNÝM PROJEKTEM!
16. 9. 2018 TOPSTAR: CO SPOJUJE OSMNÁCTILETOU GABRIEL JIRÁČKOVOU A ČTYŘIATŘICETILETÉHO ARCHITEKTA MAXMILIÁNA SEMELU? JEJÍ BARBIE VZHLED, KTERÝ JE TAK TROCHU SPOLEČNÝM PROJEKTEM!

reklama

Na to, co si myslí druzí, se Gabriel Jiráčková alias Česká Barbie nikdy moc neohlížela. Má své cíle, svůj ideál krásy, takže již v tomto raném věku hojně navštěvuje estetické kliniky a svéhlavá je i co se lásky týče. Už od patnácti let totiž chodí s architektem Maxmiliánem, který je o 16 let starší. „Seznámili jsme se na seznamce. Oba jsme hledali v podstatě sebe. Zálibu v umělé kráse, v byznysu, v nějakých vyšších cílech a sedli jsme si v tom. To, co tam o sobě psal, tak bylo inteligentní, vznešené a bylo tam opravdu vidět, že má jasno v tom, co od života chce,“ mluví o své lásce Gabriel. „No, a já jsem si taky myslel podle fotek, že Gábi je tak 25 let. Tak jsem si říkal, to bude zajímavá osoba, zajímavá zkušenost a bylo to nakonec trochu jinak,“ řekl Maxmilián.

Teď jsou to tři roky, co tvoří pár a za tu dobu se stali spojením business and pleasure - tedy byznys a potěšení v jednom. „Je za mnou hodně let kreativní činnosti. Nicméně funguji i v byznysu a vlastně Gábi je právě taková kombinace zase kreativna a byznysu, ale z jiné branže. Ale je to furt umění,“ míní Max. „A je to furt jistá architektura. Architektura těla,“ doplnila Barbie. „Takže kreativně tvoříme novou, když to tak řeknu celebritu, novou star a já si to beru na starost po stránce vizuální.“ Prozradil architekt.

„Ne, že bych byla brána jako věc. A není to něco, že by mě někdo unesl a využíval ke svým choutkám, výdělkům, nebo jak to může někdo třeba pochopit,“ řekla Gabriel. Nabízí se otázka, co si o tom všem myslí především její rodiče. „Oni mají Maxe rádi. Svým způsobem ho obdivují za to, co v životě dokázal a i za to, jak se chová. Jsou unešený z toho, že je opravdu romantický, milý, že mě umí pohladit,“ prozradila. „Hlavně Gábi je, když to tak řeknu, na svůj věk mnohem mentálně i fyzicky vyspělejší, než dívky v jejím věku,“ tvrdí Max. „Občas si dělám srandu, že je ještě moc mladý, že na mě musí dozrát v některých ohledech a tak,“ doplňuje ho. Nezbývá tedy než čekat, čím tenhle bizarní pár v budoucnosti ještě překvapí.

reklama

reklama