Česko má novou Miss léta! Na dostizích ve Velké Chuchli se jí stala krásná Angelika

Včerejší odpoledne bylo ve znamení krásy. Na závodišti ve Velké Chuchli se konala soutěž Miss Léta 2017. 12 dívek z různých koutů republiky bojovaly v netradičních prostorách za doprovodu diváků i známých tváří. A z korunky pro Miss Léta 2017 se nakonec radovala krásná Angelika Kostyshynová.
Vítězka Miss Léta 2017 Angelika Kostyshynová
Vítězka Miss Léta 2017 Angelika Kostyshynová
archiv FTV Prima

reklama

Spojení dostihového prostředí s krásou udělal ze soutěže krásy nevšední zážitek. Divák se mohli kochat pohledem na krásné dívky bojující o titul Miss Léta 2017 a o přestávkách podpořit svého dostihového favorita. A právě toto netradiční spojení krásy a dostihových závodů byl jeden ze záměrů ředitelky soutěže Alex Belinger. „Miss Léta je v zásadě taková společenská obchodní platforma a my spojujeme zajímavá místa s ženským elementem,“ řekla pro redaktorku Online zpravodajství FTV Prima ředitelka soutěže. „Koně, ženská krása, gala i klobouky, to vše do sebe krásně zapadá,“ dodala.

Vítězky Miss Léta 2017
Autor: archiv FTV Prima Vítězky Miss Léta 2017

Dvanáct finalistek se předvedlo v několika disciplínách a samozřejmě nemohla chybět ani promenáda v plavkách. Nedělní odpoledne svým zpěvem zpříjemnila i talentovaná zpěvačka Adéla Částková.

A které z dívek se nakonec ocitly na pomyslném stupni vítězů? Druhou vicemiss Léta se stala Kristýna Malířová, druhou vicemiss pak Iveta Maurerová a Miss Léta pro rok 2017 se stala krásná dívka s krásným jménem Angelika Kostyshynová.

Dostihové závodiště Velká Chuchle
Autor: archiv FTV Prima Dostihové závodiště Velká Chuchle

„Tohle je má první soutěž krásy, nikdy předtím jsem se žádné soutěže nezúčastnila, takže vítězství byl pro mne opravdu šok,“ řekla nám překvapená vítězka. „Byla to pro nás všechny neskutečná příležitost, potkala jsem tu spoustu nových lidí, získala nové přátelé, jsem opravdu šťastná.“

Nedělní odpoledne divákům zpříjemnila i zpěvačka Adéla
Autor: archiv FTV Prima Nedělní odpoledne divákům zpříjemnila i zpěvačka Adéla

Vítězky teď čekají „missí“ povinnosti a také účast na zahraničních soutěží krásy. „Určitě budu v budoucnu zkoušet i jiné soutěže krásy, zjistila jsem, že mě to velmi baví,“ dodala Angelika. Vítězka si odnáší spousty hodnotných cen a tou hlavní je dozajista automobil značky Ford.

 Díky společnosti krásných dívek bylo dostihové závodiště plné dobré nálady a pohodové atmosféry, kterou nepokazila ani nepřízeň počasí.

reklama

reklama