Česko má novou Nej sestřičku! Kdo v Náchodě zabodoval?

Dnešní večer byl v Náchodě věnován zdravotním sestřičkám, v Městském divadle Dr. J. Čížka se totiž vyhlašovala ta nej sestřička. V letošním ročníku ale mohla nastat změna, kdy mohl dokonce vyhrát i zdravotní bratr. Jak to tedy dopadlo?
Batist Nej sestřičkou se stala Simona Hájková - vrchní sestra z neonatologického oddělení nemocnice v Jihlavě.
Batist Nej sestřičkou se stala Simona Hájková - vrchní sestra z neonatologického oddělení nemocnice v Jihlavě.
archiv Batist nej sestřička

reklama

Do šestého ročníku ankety o Batist Nej sestřičku mohl soutěžící přihlásit kdokoliv – oni sami, lékař pacient nebo osoba blízká. Přihlášek se sešlo celkem 493 a z těch byla vybrána finálová třináctka.

Ta se v sobotní podvečer sešla, aby Česko mělo novou Nej sestřičku. Mezi největší favority jistě patřila domácí Monika Utratilová z Oblastní nemocnice Náchod, která měla v sále divadla velkou podporu. Ale ani ostatní soutěžící nebyli rozhodně znevýhodňováni.

Celým večerem s noblesou sobě vlastní provázela Štěpánka Duchková a pomohla soutěžícím hladce projít soutěžními disciplínami. A které že to byly? Soutěžící se během večera sami představili, čelili otázkám od poroty, předváděli sesterské uniformy od Zdravtex Olomouc – Hodolany nebo dokazovaly své profesní dovednosti v úkolu ze zdravovědy! Letos poprvé také museli zdravotní sestřičky a bratr absolvovat módní přehlídku luxusních šatů. Hosté v průběhu večera slyšeli zívat Hanu Křížkovou, Naďu Urbánkovou, Tomáše Savku a dokonce i Ivanu Jirešovou.

Cenu Nej sestřička získala Simona Hájková z Jihlavy. Speciální cenu Prima Style, kterou předala redaktorka Táňa Sáblíková, získala Lenka Klímová z Českých Budějovic.

Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Co to maluje Vlastimil Harapes?

Harapes maluje po zdech!


 

Finalisté absolvovali i hodinu řečnictví s Janem Přeučilem.

Elegán Jan Přeučil o kandidátech na titul Muže roku 2014: Tito chlapci by měli umět ovlivňovat další generaci!


takhle vypadala Kate Moss, když jí bylo 16 let.

Mladinká sestřička Kate Moss jde ve šlépějích své sestry. Podívejte se, jak je nádherná.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!