Česko-slovensko-maďarský projekt Hangover vydává svůj první videoklip!

Mezinárodní projekt Hangover je výsledkem přátelství, které vzniklo v zákulisí pěvecké show X Factor. Jedinečnost této skupiny spočívá v tom, že sloučila do vydařené symbiózy tři státy a spojila tři účastníky jedné pěvecké show. Trojice muzikantů nyní vydává videoklip k singlu Too Many Girls
Hangover - Jsou fresh, cool a mají styl!
Hangover - Jsou fresh, cool a mají styl!
archiv

reklama

 Klip pochází z dílny Michala “Kunesa” Kováče. 

”Videoklip tvoří tři dějové linie, které jsou uměleckou a příběhovou metaforou, volně inspirovanou skutečnými životními příběhy kluků. V našem klipu každá story začíná v jiném státě a postupně se spojí do jednoho ústředního příběhu, který se odehrává v letovisku u Dunaje,” vysvětluje režisér Kováč, který musel s početným štábem kvůli natáčení procestovat stovky kilometrů v Čechách, na Slovensku i v Maďarsku.

Vzápěti přiznává, že samotné natáčení hudebního videoklipu bylo i pro něho úplně novou profesní zkušeností – počtem natáčecích dnů se totiž “Too Many Girls” řadí mezi nejdéle natáčené videoklipy v historii české, slovenské i maďarské hudební scény. “Točili jsme 8 dní na 2 filmové kamery red epic. Dohromady jsme měli 1600 gigabajtů surového materiálu. Bylo to moje nejdelší natáčení,” prozrazuje.

Kromě vítěze Petra Bažíka jsou součástí projektu Hangover také Matěj Vávra a Tibor Gyurcsík. Ochrannou ruku nad projektem převzal Lumír Mati, manažer a producent, který stojí i za úspěchem zpěvačky Celeste Buckingham. “Myšlenka projektu Hangover se zrodila zcela spontánně díky společně strávenému času s chlapci během X Factoru a zejména v týdnech, které následovaly po jeho skončení a "vystřízlivění" z prvotní euforie, kterou účast v TV show přinesla,”  přibližuje Lumír Mati vznik skupiny.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!