Český slavík 2014: Tajné informace ze zákulisí aneb co jste nemohli vidět v televizi

Některé zajímavé věci se stávají mimo záběry kamer a mohou je tak vidět jen ti, co jsou na místě. A protože tým Prima-Style.cz byl na místě, přinášíme vám pár perliček.
Státní opera těsně před zahájením vyhlášení výsledků ankety popularity Český slavík 2014
Státní opera těsně před zahájením vyhlášení výsledků ankety popularity Český slavík 2014
Táňa Sáblíková

reklama

- Čerstvě zamilovaná Monika Absolonová dorazila do Státní opery se svým přítelem – hokejistou Tomášem Hornou a zářila štěstím. Láska Monice svědčí, byla ozdobou večera a my držíme palce, aby jí to konečně vyšlo!

- Halina Pawlowská dorazila po boku podstatně mladšího muže – je to ale prý jen kamarád, ke kterému ale chová mateřské city.

- Lucie Borhyová dorazila i s Michalem Hrdličkou a to i přesto, že mají doma maličkatou Lindu!

- Slavnostní galavečer ozdobila i topmodelka Karolina Kurková, která kvůli pozvání Libora Boučka posunula svůj odlet z České republiky. Navíc prý poprvé předávala cenu v Česku v televizi.

- Nejspíš si málokdo u televizních obrazovek všiml, že Lo Hrůzová vystupovala opět naboso!

- Pepa Vojtek i s manželkou Jovankou prchali ze Státní opery ještě před koncem přímého přenosu. A to i přes to, že Pepa jako vítěz kategorie Skupina roku se měl společně s ostatními členy skupiny Kabát zúčastnit tiskové konference.

- Eliška Bučková na slavnostním večeru dělala jen doprovod svému manažerovi. Při afterpárty po skončení vyhlašování navíc nevzala do úst…že by dodržovala, že po desáté večer se nemá jíst?

- Karel Gott a Lucie Bílá možná nazpívají společně nové album, devětatřicetinásobný Zlatý slavík se ale bojí, že by nebylo moc úspěšné…To jako vážně, mistře?

- Marek Ztracený, který na předávání dorazil bez partnerky, se na afterparty proměňoval chvilkami v číšníka, když odnášel prázdné skleničky od stolu, kde stál se svými známými…

- Tenista Radek Štěpánek bloumal mezi hosty na afterpárty trochu jak Bludný Holanďan…je prý zraněný, že by zabíjel čas výběrem nové partnerky?

- Markéta Konvičková byla ještě v pátek na kapačkách a lékaři ji dávali dohromady, aby vůbec mohla na Slavicích vystoupit, na afterpárty ale popíjela vínko…

- Eva Pilarová po více jak padesáti letech dostala Zlatého slavíka…oslavovala ale pouze decentně s kafíčkem v ruce.

- Ivana Gottová si nechala šaty, boty i účes vybrat od svého manžela Karla Gotta. Když vybíral, ona vařila oběd na neděli.

- Zpěvačka Elis, která se stala Objevem roku, přebíhala na slavnostní udílení cen z koncertu své oblíbené francouzské zpěvačky ZAZ. Přestože francouzsky nerozumí, ZAZ Elis prý uklidňovala v zákulisí svého koncertu… nepovídej Elis!

- Těsně před vstupem na pódium Elis složila krátkou skladbu, kterou poděkovala za cenu Objev roku.

Skupina Kabát získala zlatého slavíka po roční pauze

Josef Vojtek o dalším Slavíkovi: Je to vítězství bodů nad body…a trochu i nad Kryštofy

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!