Cesta soutěží: Eva

Třiadvacetiletá sexy blondýna vyhrála osmou Volbu a do Vily vstoupila 29. srpna společně s Pavlínou, s níž nakonec prohrála 8. listopadu. Stala se jednou z nejvýraznějších osobností show, podílela se na vymýšlení fint a extra úkolů, ke konci však začala ztrácet nervy. Ve Vile prožila 71 dní.
Eva má radost, že porazila Reginu
Eva má radost, že porazila Reginu
Jiří Janoušek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jako dárek s sebou holky přinesly klíč od malé ložnice, která se brzy stala místem Eviných dlouhých rozprav s Vladkem. Mimo jiné spolu odstartovali velkou aféru – nejdřív vyvolali v ostatních podezření, že spolu něco mají, a tuto historku korunovali pohádkou o Evině těhotenství. Eva díky tomu ztratila důvěru Nikol, která se cítila podvedená. Necelé dva týdny stačily k tomu, aby si Eva vypěstovala alergii na Romanino neustálé povídání a křik.

Srdeční záležitost

Zatímco s Vladkem jen milostný vztah předstírala, do pohledného Honzy se přece jen zakoukala. Když jí po návratu z Duelu slíbil splnit jakékoli přání a diváci jim v anketě naplánovali erotické hrátky, dostala Evina psychika pořádně na frak. I když se bránila nařčení ze zamilovanosti, protože dobře věděla, že z Honzovy strany o žádné velké city nejde, přiklonila se nekriticky na jeho stranu do tábora, který začal agresivně bojovat proti Vladkovi. Tím si zřejmě znepřátelila i část fanoušků.

Duelová šampiónka

Během své první krize byla Eva tak protivná, že ji VyVolení poslali do Duelu a v pátek 13. září slavila první vítězství, tentokrát nad Martinem. Za tři týdny ji vypalcovali podruhé a tentokrát si vybrala za soupeře Pepu. Tihle dva si šli pořádně na nervy a začali překračovat meze slušnosti. Eva o něm v přímém přenosu prohlásila, že je vylízaný jako kelímek od jogurtu, a v pátek 4. října ho poslala domů. Třetí triumf si připsala na konto 8. listopadu, když porazila v Duelu Reginu. O týden později se utkala v Superduelu s Pavlínou a tuto bitvu se jí už nepodařilo vyhrát.

Video: Medailonek Eva 

Eva - medailonek

Video: The Best of Eva 

The Best of: Eva

Fotogalerie: 

Eva a její příběh

Eva a její příběh

Eva s Vladkem ve sprše 

Vladko a Eva ve sprše

Eva a Honza 

Eva a Honza
HONZA - Obrázek 5

Cesta soutěží: Honza

Zástupkyně mimozemské civilizace Regina

Cesta soutěží: Regina

Zdena Regina a její styl

Cesta soutěží: Zdena Regina

Jafarovo sebevědomí narostlo do oblak - Obrázek 14

Cesta soutěží: Jafar

Nikol Backstage - Obrázek 1

Cesta soutěží: Nikol

Koho si Láďa vybere do Duelu? Kdyby mu tak ostatní mohli vidět do hlavy!

Cesta soutěží: Láďa

VyVolený Thomas

Cesta soutěží: Thomas

Pepa z Vily

Cesta soutěží: Pepa

Mirky odchod z Vily - Obrázek 14

Cesta soutěží: Mirka

Zdeňka před vilou VV

Cesta soutěží: Zdeňka

Na samotu není Miroslav vůbec zvyklý, takže byl sám zvědavý, jak se s ní vypořádá

Cesta soutěží: Mirek

Martin chodí druhým na cigára. Kdo mu to vyčte první?

Cesta soutěží: Martin

Rapper El Nino se zúčastnil soutěže VyVolení, protože chtěl propagovat svoje nové album

Cesta soutěží: El Nino

Začátek nového přátelství - nebo snad něco víc?

Pavlínina cesta VyVolenými IV: Přátelství, nebo láska?

Nejkrásnější vztah si vybudoval s Pavlínou

Vladkova cesta VyVolenými IV: Kámoška, nebo láska?

 

Jako dárek s sebou holky přinesly klíč o malé ložnice, která se brzy stala místem Eviných dlouhých rozprav s Vladkem. Mimo jiné spolu vyrobili velkou aféru – nejdřív vyvolali v ostatních podezření, že spolu něco mají, a tuto historku korunovali pohádkou o Evině těhotenství. Eva díky tomu ztratila důvěru Nikol, která se cítila podvedená. Necelé dva týdny stačily na to, aby si Eva vypěstovala alergii na Romanino neustálé povídání a křik.

Srdeční záležitost

Zatímco s Vladkem jen milostný vztah předstírala, do pohledného Honzy se přece jen trochu zakoukala. Když jí po návratu z Duelu slíbil splnit jakékoli přání a diváci jim v anketě naplánovali erotické hrátky, dostala Evina psychika pořádně na frak. I když se bránila nařčení ze zamilovanosti, protože dobře věděla, že z Honzovy stany i žádné velké city nejde, přiklonila e nekriticky na jeho stranu do tábora, který začal agresivně bojovat proti Vladkovi. Tím si zřejmě znepřátelila i část fanoušků.

Duelová šampiónka

Byla tak protivná, že ji VyVolení poslali do Duelu a v pátek 13. září slavila první vítězství, tentokrát nad Martinem. Za tři týdny ji VyVolení vypalcovali podruhé a tentokrát si vybrala za soupeře Pepu. Tihle dva si šli pořádně na nervy a začali překračovat meze slušnosti. Eva o něm v přímém přenosu prohlásila, že je vylízaný jako kelímek od jogurtu, a v pátek 4. října ho poslala domů. Třetí triumf si připsala na konto 8. listopadu, když porazila v Duelu Reginu. O týden později se utkala v Superduelu s Pavlínou a tuto bitvu se jí už nepodařilo vyhrát.

Reklama
Reklama