Cesta soutěží: Láďa

Jednadvacetiletý Plzeňák vyhrál třetí Výzvu ve středu 21. srpna a společně s Luckou, která dostala od produkce žolíka, vstoupil ještě týž večer od Vily. Jako nejmladší muž, tak trochu mimoň, gay, a navíc panic. Ve Vile prožil 58 dní, osudným se mu stal Duel s Honzou.
Koho si Láďa vybere do Duelu? Kdyby mu tak ostatní mohli vidět do hlavy!
Koho si Láďa vybere do Duelu? Kdyby mu tak ostatní mohli vidět do hlavy!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

I když působil zpočátku zakřiknutě, podařilo se Láďovi na sebe velmi rychle upozornit svérázným chováním i vzhledem. Vypadal totiž jako z jiného světa. A hned první večer přišel o jednu ze svých charakteristik – nadále už nebyl nepolíbený! S touto příjemnou činností měla totiž Lucka psychické problémy, kterých se pokusila zbavit právě s ním. Prvními opravdovými polibky v životě jakoby se Láďa nastartoval. K tomu pár piv, sklenka šampáňa a možná i trocha vodky, a už začal pod dohledem kamer odhalovat nejtajnější zákoutí své duše. A hlavně největší tajemství svého života, o němž prý doposud neměla potuchy ani jeho rodina – přiznal, že je homosexuál.

Lucčin ocásek

Většinu doby, strávené ve Vile, prožil Láďa jakoby přilepen k okaté Lucce, s níž přišel z Volby do Vily. Vycítil, že pro něj bude mít pochopení, a tak se proměnil v její věrný ocásek. Do úkolů šel po jejím boku, slavili spolu i svěřovali se navzájem, až chvílemi šel plachý chlapec s potutelným úsměvem své adoptivní matce na nervy a spolku hysterických neurotiků začal být díky své nezničitelně dobré náladě podezřelý. Zjevně si začal uvědomovat hodnoty vlastní osobnosti, stále častěji dokazoval, že mu smysl po humor rozhodně není cizí, a mistrně si dělal legraci i ze svých nedostatků. Přestal porovnávat svou postavu s ostatními VyVolenými, protože si uvědomil, že je chytřejší než většina z nich a dokáže světu nabídnout mnohem víc, než jenom hru vypracovaných svalů.

Vysněný Duel

I když několikrát prohlašoval, jak by si rád vyzkušel Duel, realita ho zaskočila. „Chci si vyzkoušet, zda tu chci být a mám být,“ prohlásil, když ho v úterý 15. října soupeři vypalcovali. „Nevím, co si o něm myslet,“ řekla o něm Nikol. „Neprojevil žádné emoce, city ani pocity, je chladný, proplouvá a získává energii z druhých,“ rozhodla třetím palcem o Láďově osudu Pavlína. O dva dny později benjamínek Vily všechny vyvedl z míry, když si při Výzvě zvolil za soupeře hezounka Honzu. Nad jeho hollywoodským úsměvem neměl v Duelu šanci vyhrát.

Video: Medailonek Láďa

Ladislav - medailonek delší

Video: The Best of Láďa

The Best of: Ládík

Video: Láďa

Láďa backstage

Fotogalerie: Láďa

Je Ládík opravdu jenom na kluky?

Po pár pivech se Láďa rozjel. Sledujte v neděli Noční show!

Napoprvé Lucie líbala Láďu a nebylo to nic moc

Láďa už konečně není nepolíbený!

Láda  - Obrázek 9

Láďa opustil Vilu, favorit skončil

VyVolený Thomas

Cesta soutěží: Thomas

Pepa z Vily

Cesta soutěží: Pepa

Mirky odchod z Vily - Obrázek 14

Cesta soutěží: Mirka

Zdeňka před vilou VV

Cesta soutěží: Zdeňka

Na samotu není Miroslav vůbec zvyklý, takže byl sám zvědavý, jak se s ní vypořádá

Cesta soutěží: Mirek

Martin chodí druhým na cigára. Kdo mu to vyčte první?

Cesta soutěží: Martin

Rapper El Nino se zúčastnil soutěže VyVolení, protože chtěl propagovat svoje nové album

Cesta soutěží: El Nino

Začátek nového přátelství - nebo snad něco víc?

Pavlínina cesta VyVolenými IV: Přátelství, nebo láska?

Nejkrásnější vztah si vybudoval s Pavlínou

Vladkova cesta VyVolenými IV: Kámoška, nebo láska?

Reklama
Reklama