Cesta soutěží: Mirek

Čtyřiadvacetiletý tesař z Ostravy vyhrál v sedmé Volbě a do Vily přišel společně s Romanou. Své pověsti notorického průšviháře dostál i v show a kvůli porušování pravidel z ní byl jako jediný vyloučen.
Na samotu není Miroslav vůbec zvyklý, takže byl sám zvědavý, jak se s ní vypořádá
Na samotu není Miroslav vůbec zvyklý, takže byl sám zvědavý, jak se s ní vypořádá

reklama

Pár dní před Volbou přišel Mirek k úrazu při hospodské rvačce, takže nastoupil do VyVolených s několika stehy na hřbetu pravé ruky. Díky tomu se dostal na první výlet do normálního světa, na vyndání stehů. Jakmile ale lékařka sáhla po pinzetě a nůžkách, Mirkovi se orosilo čelo a navzdory svému opálení poněkud pobledl. Co když ho ta dáma v bílém stříhne? Kvůli ruce vyrazil na výlet i podruhé, protože se mu jizva nechtěla hojit. Zanedlouho prohrál střet s vosou a vzápětí ho potrápil zánět středního ucha. Zapsal se tím do historie českých VyVolených, takového maroda jsme tu ještě nikdy neměli. Vyčištění sluchovodu mu ale zjevně ulevilo, protože po pár minutách už nabízel soupeřům sekt.

Porušení pravidel

Mirek sice porušoval pravidla jako na běžícím pásu, zřejmě si to ale vůbec neuvědomoval. Co bylo tou pověstnou poslední kapkou, kterou pohár trpělivosti štábu přetekl? Navzdory varování zvolil stejnou metodu, díky níž se do Duelu dostal El Nino, a začal ostatní VyVolené jednoho po druhém přemlouvat, aby mu dali palec. Moderátorka Tereza Pergnerová mu pak oznámila v přímém přenosu „rozsudek“, po němž dostal posledních 30 minut ve Vile na to, aby si posbíral svých pět švestek, a pak šupem domů. Mirkovo vyloučení ze show VyVolené šokovalo a někteří z nich do poslední chvíle nemohli uvěřit, že se nejedná pouze o nejapný žert. Předčasný odchod ze soutěže Mirka hodně mrzel.

Video: Medailonek Mirek

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Miroslav - medailonek delší

Fotogalerie: The Best of Mirek

Fotogalerie: Odchod

Mirek - Obrázek 1

Pravidla ve Vile se dodržovat musí! Mirek na to doplatil!

Odchod Mirka

Mirek fičel z Vily. Víme, komu dalšímu to hrozí

Martin chodí druhým na cigára. Kdo mu to vyčte první?

Cesta soutěží: Martin

Palcování - logo

VyVolení skončili: Nezoufejte, my jedeme dál. Sledujte nás!

Rapper El Nino se zúčastnil soutěže VyVolení, protože chtěl propagovat svoje nové album

Cesta soutěží: El Nino

Hlavní téma: domácí násilí - Obrázek 17

Návštěvy ve Vile: Agáta s chlebíčky i Macura o domácím násilí

Tentokrát to bylo ve Vile opravdu husté. Porušil někdo pravidla?

Nejšílenější hádky ve Vile: Kdo s kým a proč? Máme videa!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!