Cesta soutěží: Regina

Další nezapomenutelná osobnost z první řady VyVolených vstoupila do Vily jako regulérní soutěžící 25. října a brzy bylo jasné, že ke svým legendárním úletům přidala další. Už po 14 dnech ji VyVolení poslali do Duelu a v souboji s Evou pohrála. K Vladkovu zoufalství ale dorazila ještě na návštěvu.
Zástupkyně mimozemské civilizace Regina
Zástupkyně mimozemské civilizace Regina

reklama

I když je o osm let starší, vypadá stále skvěle. Divoká Regina Holásková z první řady VyVolených, která vstoupila do Vily jako regulérní soutěžící na divokou kartu, zapůsobila na první pohled jako jemná a vyrovnaná dáma. V každém okamžiku jí záleželo na tom, jak vypadá. Tvářila se příjemně, s milým úsměvem však brzy dokázala druhým velmi krutě ubližovat. Umí totiž skvěle vystihnout a zasáhnout nejcitlivější místa soupeřů. Svému okolí se snažila namluvit, že mnohem víc rozumí světu právě díky tomu, že je matkou. Ani ona se ale nedokázala ovládat donekonečna. Trochu víc ji ve Vile znal jen Vladko, jehož přítomnost jí začala brzy komplikovat situaci.

Samomluva a mimozemšťané

Celé lidstvo je podle Reginy úplně k ničemu, jen ona je jiná – výjimečná. "Nikomu nic nedocvaklo, ať si ten svět nechají. My půjdeme rychle domů, klidně dneska…“ mumlala polohlasem. Ostatní s ní postupně omezovali komunikaci na nutné minimum, a tak buď trpěla samomluvou, hrubě se navážela do ostatních, především do Vladka, nebo si udělala z portu mikrofon a promlouvala na kameru ke světu. O mimozemšťanech, odporném lidstvu, které žere zvířata, dokázala smíchat teroristické útoky se špatnou ekonomikou, pěstováním biopotravin a Hitlerem. Působila zkrátka chvílemi jako blázen.

Pachatelka se vrací

Dokonce ani poté, co ji ostatní zúčtovali, nevnímala své okolí natolik, aby si správně vybrala soupeře. Chtěla do Duelu Lucku, jenže přehlédla na její ruce šátek imunity. A tak to narychlo odnesla Eva. Tenhle tah se Regině nevyplatil, o desetiletí mladší sexy blondýnka ji 8. listopadu poslala domů. Nikoli však definitivně. Do Vily se Regina vrátila ještě jednou, tentokrát v létajícím talíři a kostýmu mimozemšťana. "Přiletěla" 19. listopadu, rozhodnuta ve svém chování ještě přitvrdit. Tentokrát strávila s VyVolenými jako host čtyři dny, které stály Vladka poslední zbytky psychických sil. Ale i když se jeho soupeřka uchýlila až k šikaně, dokázal zvítězit – nad ní i sám nad sebou.

Video: The Best of Regina 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

The Best of: Regina

Fotogalerie: Regina 

 

Regina nyní - Obrázek 7

Regina se večer vrátí do Vily. 5 věcí, které od ní ostatní můžou čekat

Zdena Regina a její styl

Cesta soutěží: Zdena Regina

Jafarovo sebevědomí narostlo do oblak - Obrázek 14

Cesta soutěží: Jafar

Nikol Backstage - Obrázek 1

Cesta soutěží: Nikol

Koho si Láďa vybere do Duelu? Kdyby mu tak ostatní mohli vidět do hlavy!

Cesta soutěží: Láďa

VyVolený Thomas

Cesta soutěží: Thomas

Pepa z Vily

Cesta soutěží: Pepa

Mirky odchod z Vily - Obrázek 14

Cesta soutěží: Mirka

Zdeňka před vilou VV

Cesta soutěží: Zdeňka

Na samotu není Miroslav vůbec zvyklý, takže byl sám zvědavý, jak se s ní vypořádá

Cesta soutěží: Mirek

Martin chodí druhým na cigára. Kdo mu to vyčte první?

Cesta soutěží: Martin

Rapper El Nino se zúčastnil soutěže VyVolení, protože chtěl propagovat svoje nové album

Cesta soutěží: El Nino

Začátek nového přátelství - nebo snad něco víc?

Pavlínina cesta VyVolenými IV: Přátelství, nebo láska?

Nejkrásnější vztah si vybudoval s Pavlínou

Vladkova cesta VyVolenými IV: Kámoška, nebo láska?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!